Дрилі пневматичні

Відео про інструмент

Пневматичні дрилі — інструмент для свердління отворів у різних матеріалах, закручування та відкручування кріплень. Вони використовують в роботі силу стислого повітря, що надходить до них з компресора.

В нашому інтернет-магазині можна купити пневмодрилі високої якості за вигідною ціною. Вони підходять для професійного використання на підприємствах, у майстернях, а також можуть застосовуватися у побутових умовах. На цій сторінці Ви знайдете перелік пневмодрилів, які доступні в асортименті в поточний момент, подивитися ціни, наявність знижок та новинок у категорії, а також купити дриль пневматичний в один клік.

Переваги пневматичних дрилів Dnipro-M

Пневматичні дрилі Dnipro-M — зручний інструмент, що здатен виконувати завдання високого рівня складності та підходить для роботи в різних умовах експлуатації. Вони ефективні і компактні, а також мають ряд особливостей та переваг, що роблять їх хорошим вибором для професійної діяльності.

Пневмодрилі нашого бренда легкі та негабаритні, ними можна працювати у важкодоступних місцях, довго утримувати на вазі, не втомлюючись. Вони перегріваються менше, ніж електроінструмент, тому перевершують його за максимальною тривалістю безперервної роботи. При роботі з пневматичними дрилями не будуть виникати іскри, інструмент можна використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю. Проста конструкція забезпечує високу стійкість до зносу.

В каталозі представлені моделі пневматичних дрилів Dnipro-M з хорошою функціональністю та ергономікою:

  • Функція реверсу дозволяє викручувати кріплення та полегшити витягування насадки з матеріалу.
  • Регулятор обертів дає можливість обирати оптимальний режим роботи для свердління різних матеріалів.
  • Наявність додаткової рукоятки полегшує використання інструменту в різних умовах.
  • Патрон ключового типу (3-кулачковий) може затискати оснащення діаметром від 1,5 до 13 мм. Ви зможете надійно та легко зафіксувати насадку.

Купити пневматичні дрилі можна як на цьому сайті, так і у