Будівельні фени

Відео про інструмент

Будівельний фен — електроінструмент, призначенням якого є локальний нагрів різних матеріалів при проведенні ремонтних, будівельних та фарбувальних робіт. Він використовується для пайки та формування пластика, сушки і продування поверхонь, розморожування замерзлих труб і інших видів робіт. Також термофен може використовуватися для дезінфекції дерев'яних конструкцій, виготовлених методом випалювання.

Купити будівельні фени можна на нашому сайті всього в один клік.

Особливості будівельних фенів

В корпусі даного інструменту знаходиться електродвигун з вентилятором на шпинделі. Вентилятор відповідає за нагнітання повітря в термоізоляційний кожух. Усередині нього розташований нагрівальний елемент, а на кінці самого кожуха є сопло, через яке видувається розігріте повітря.

Повітряний потік видувається прямолінійно і рівномірно. Дана особливість не завжди дозволяє отримати потрібний результат. Тому будівельний, або як його ще називають, технічний фен використовує різні насадки.

Даний інструмент підрозділяється на три класи:

 • Побутовий. Розрахований на невеликі і нетривалі роботи. Такі фени прості у використанні і мають невелику вартість. Однак вони мають мінімальний набір функцій і, як правило, невелику потужність.
 • Професійний. Використовується для більшості видів будівельних робіт. Розрахований на тривалі роботи і високі навантаження.
 • Промисловий. Використовується в масштабних будівельних роботах і на особливо складних об'єктах. Має великий набір функцій, високу потужність. Здатний працювати тривалий час без перерви. При цьому такий інструмент має велику вагу і енергоспоживання.

Будівельний фен може мати наступні функції:

 1. Регулювання температури. Дозволяє виставляти потрібну температуру повітряного потоку на виході фена. Ця функція є однією з найбільш важливих. У свою чергу, регулювання може бути двох типів:
  • плавне — без фіксованих положень регулятора, що дозволяє задавати температуру найбільш точно;
  • ступінчасте — регулятор має кілька фіксованих положень, внаслідок чого воно менш точне, ніж плавне.
 1. Регулювання швидкості. За допомогою цієї функції можна самостійно змінити швидкість повітряного потоку.
 2. Стабілізація температурного режиму. Забезпечує автоматичне налаштування температури потоку на виході під конкретні умови. Завдяки цьому температура залишається постійною, незалежно від оточуючих умов.
 3. Фільтрація вхідного повітря. Ця функція затримує пил при його потраплянні в фен, що позитивно позначається на терміні експлуатації інструменту.
 4. Захист від перегріву (термостоп). Завдяки цій функції відбувається відключення термоелемента в разі перегріву.

Купити фен будівельний можна як з однією, так і з кількома такими функціями.

Чому варто вибрати будівельні фени Dnipro-M?

До числа особливостей будівельних фенів Dnipro-M слід віднести:

 • можливість роботи не тільки в якості мобільного інструменту, але і стаціонарно для вертикальних робіт;
 • кілька положень повітряного потоку (від 2 до 6, залежно від моделі);
 • регулювання температури;
 • нагрівальний елемент кріпиться на суцільну керамічну касету, яка утримує спіраль і запобігає її пошкодженню при нагріванні або при випадковому падінні інструменту;
 • різні насадки в комплекті, що дозволяє приступити до роботи одразу після покупки.

З детальними особливостями кожної конкретної моделі Ви можете ознайомитися у відповідній картці товару.

Промисловий фен купити в Україні можна як на сайті, так і в наших салонах майстерності.

Відео про інструмент

youtube-img