Будівельні фени

Відео про інструмент

Будівельний фен — електроінструмент, призначенням якого є локальний нагрів різних матеріалів при проведенні ремонтних, будівельних та фарбувальних робіт. Він використовується для пайки та формування пластика, сушки і продування поверхонь, розморожування замерзлих труб і інших видів робіт. Також термофен може використовуватися для дезінфекції дерев'яних конструкцій, виготовлених методом випалювання.

Купити будівельні фени можна на нашому сайті всього в один клік.

Особливості будівельних фенів

В корпусі даного інструменту знаходиться електродвигун з вентилятором на шпинделі. Вентилятор відповідає за нагнітання повітря в термоізоляційний кожух. Усередині нього розташований нагрівальний елемент, а на кінці самого кожуха є сопло, через яке видувається розігріте повітря.

Повітряний потік видувається прямолінійно і рівномірно. Дана особливість не завжди дозволяє отримати потрібний результат. Тому будівельний, або як його ще називають, технічний фен використовує різні насадки.

Даний інструмент підрозділяється на три класи:

  • Побутовий. Розрахований на невеликі і нетривалі роботи. Такі фени прості у використанні і мають невелику вартість. Однак вони мають мінімальний набір функцій і, як правило, невелику потужність.
  • Професійний. Використовується для більшості видів будівельних робіт. Розрахований на тривалі роботи і високі навантаження.
  • Промисловий. Використовується в масштабних будівельних роботах і на особливо складних об'єктах. Має великий набір функцій, високу потужність. Здатний працювати тривалий час без перерви. При цьому такий інструмент має велику вагу і енергоспоживання.

Будівельний фен може мати наступні функції:

  1. Регулювання температури. Дозволяє виставляти потрібну температуру повітряного потоку на виході фена. Ця функція є однією з найбільш важливих. У свою чергу, регулювання може бути двох типів:
    • плавне — без фіксованих положень регулятора, що дозволяє задавати температуру найбільш точно;
    • ступінчасте — регулятор має кілька фіксованих положень, внаслідок чого воно менш точне, ніж плавне.
  1. Регулювання швидкості. За допомогою цієї функції можна самостійно змінити швидкість повітряного потоку.
  2. Стабілізація температурного режиму.</