Відбійні молотки

Відео про інструмент

Відбійні молотки — це ручні інструменти ударної дії, призначенням яких є руйнування твердих матеріалів. Вони ефективні при роботі з цегляними, кам'яними, асфальтовими і бетонними конструкціями і поверхнями. Це робить їх незамінним інструментом як для будинку, так і на будівельному майданчику при виконанні демонтажних і ремонтних робіт.

Це популярні інструменти для демонтажу і руйнування. Водночас сфера їх експлуатації доволі обширна:

 • розколювання міцних мінеральних матеріалів (бетон, цегла, камінь, асфальт) і споруд з них (стіни, панелі перекриття, дорожні покриття і т.д.);
 • демонтаж керамічної або керамогранітної плитки;
 • поверхнева обробка мінеральних матеріалів (бучардування);
 • вибивання канавок у бетоні або цеглині під прокладку комунікацій;
 • забивання монтажних елементів у землю (наприклад, контури заземлення або стовпчики для огорожі);
 • трамбування матеріалів (земля, пісок, галька);
 • розпушення грунту.

Ви можете купити відбійний молоток для будь-яких видів будівельно-ремонтних і демонтажних робіт на нашому сайті всього в один клік.

Види і особливості відбійних молотків

За типом живлення і використовуваної енергії відбійні молотки поділяються на 4 види:

 1. Гідравлічні. В якості приводу виступають насосні гідравлічні системи. Такі пристрої легкі, мають низький рівень шуму, не дають вихлопів і можуть працювати в обмеженому просторі. Крім того, вони не піддаються негативному впливу навколишнього середовища, не бояться пилу і вологи, відрізняються надійністю і довговічністю.
 2. Електричні. В цьому випадку бойок в блоці апарату приводиться в дію електромотором. Електричні відбійні молотки також мають невелику вагу, в порівнянні з бензиновими моделями, проте зона їхньої дії обмежена наявністю електромережі. Також цей електроінструмент заборонено використовувати в місцях з підвищеним ризиком загоряння.
 3. Бензинові. Працюють від паливного мотора та мають чудову мобільність, оскільки не вимагають прив'язки до електромережі. Висока потужність перетворює такий інструмент на ефективний бетонолом. Однак такі пристрої доволі важкі і в процесі роботи видають великий рівень вібрації і шуму. Крім того, бензинові моделі завдають істотної шкоди екології в процесі роботи. Також ціни на відбійні молотки бензинового типу найбільш високі.
 4. Пневматичні. У свою чергу поділяються на: турбінні й об'ємні. У таких пристроях спеціальний нагнітач проганяє стислі повітряні маси по гумовому шлангу, приводячи в дію ударний механізм. Головною їх перевагою є можливість застосування в умовах підвищеної вологості і запиленості, а також у пожежонебезпечних місцях.

У свою чергу, у відбійниках може бути різне розташування двигуна: горизонтальний і вертикальний. Перший тип відрізняється компактністю, невеликою вагою і ціною. Однак такі моделі, як правило, мають невелику потужність і недостатнє охолодження двигуна.

Вертикальне розташування двигуна забезпечує високу потужність відбійних молотків і гарне охолодження, що дає змогу працювати без зупинки довше. Також такі відбійники здатні витримувати підвищені навантаження і мають посилене буріння вниз. Однак такі пристрої доволі важкі і мають високу вартість.

Чому варто купити відбійні молотки Dnipro-M

Відбійні молотки Dnipro-M використовуються для широкого спектру завдань, залежно від обраної насадки. Вони підходять для: руйнування бетону і цегли, бучардування, пророблення штроб спеціальним долотом, демонтажу плитки і т.д.

В асортименті представлені молотки як з горизонтальним, так і вертикальним розташуванням двигуна.

До числа переваг відбійних молотків Dnipro-M відносяться:

 • мідна обмотка двигуна витримує температуру до 200 °С, що дає змогу працювати довше без зупинки;
 • три рівня гарту і використовувані стандарти твердості (HRC-61,63) металевих шестерень збільшують термін життя редуктора в 3 рази;
 • пилозахищені підшипники з гумовою вставкою;
 • каучукова підкладка в опорному підшипнику знижує вібрацію в процесі роботи;
 • функція блокування кнопки запуску дає змогу працювати без необхідності утримувати кнопку включення;
 • тип патрона SDS-hex у моделей SH-210AV і SH-220AV, а також патрон SDS-max у моделі SH-160 дають змогу надійно утримувати насадку під час роботи.

З детальною інформацією конкретної моделі і комплектуючих Ви можете ознайомитися у відповідній картці товару.

Як вибрати відбійний молоток?

Основним критерієм при покупці відбійного молотка мають бути його технічні характеристики:

 1. Потужність. Впливає на енергію удару і продуктивність. Молоток потужністю 1800 Вт і вище здатний працювати з асфальтом, розбивати дорожнє полотно, руйнувати щільний або замерзлий грунт, видаляти фундамент.
 2. Сила удару. Також пов'язана з показником продуктивності. Висока сила удару важлива при виконанні об'ємних робіт. Від неї залежить те, наскільки швидко буде виконана задача.
 3. Частота ударів. Ця характеристика пов'язана з потужністю і вагою інструменту.

Відбійні молотки купити можна як на сайті, так і в мережі наших фірмових магазинів по всій Україні.

Відео про інструмент

youtube-img