Акумуляторні точильні верстати

Шліфувально-полірувальний акумуляторний верстат — обладнання для заточування різального інструменту, чорнової та чистової обробки деталей, зачищення від шорсткостей, бруду, іржі з твердих матеріалів та іншого. За їхньої допомоги можна обробляти поверхні різної форми як на виробництві, так і в побуті.

Ви можете придбати акумуляторний точильний верстат на нашому сайті всього в один клік.

Види шліфувально-полірувальних верстатів

Таке обладнання має безліч варіантів виконання. Шліфувально-полірувальні верстати можуть бути загального призначення і спеціалізованими. Останні використовуються для обробки певних типів деталей. Верстати загального призначення бувають:

  • круглошліфувальними;
  • плоскошліфувальними;
  • внутрішньошліфувальними;
  • бесцентрово-шліфувальними.

Окремо варто виділити точильний верстат, який може працювати з гнучким валом. На такому обладнанні встановлені абразивні круги для заточування та полірування, а також є можливість під'єднати гравер на гнучкому валу, який дозволяє виконувати більш точкове шліфування. Як правило, в такому типі обладнання є можливість регулювання обертів.

Чому варто вибрати акумуляторний точильний верстат Dnipro-M?

У нашому асортименті є акумуляторний шліфувально-полірувальний верстат, який універсальний як для ремонтних майданчиків невеликої площі, так і використання в домашніх умовах. Він сумісний з акумуляторами лінійки 20 В. Якщо Ви маєте інший акумуляторний інструмент нашого бренду з 20-вольтової лінійки, то можете використовувати акумулятор від нього і для точильного верстата. У комплекті до нього надаються насадки у вигляді абразивних і полірувальних дисків.

До переваг нашого шліфувально-полірувального акумуляторного верстата можна віднести:

  • Гнучкий вал з гравером. Його можна підключити до верстата для шліфування невеликих поверхонь і точкової обробки деталей, роботи у важкодоступних місцях.
  • Регулятор обертів. Він дозволяє задати швидкість обертання насадки для виконання певного типу завдань.
  • Іскрозахисні екрани. Вони допомагають захистити від іскор і частинок матеріалу, які вилітають під час роботи.

З більш докладними характеристиками можна ознайомитися у відповідній картці товару.

Купити акумуляторний точильний верстат в Україні можна прямо на сайті або в нашій мережі майстерності.