Пиляльні полотна — витратний матеріал, необхідний для повноцінної та ефективної роботи деяких видів деревообробного ручного інструменту — шабельних пил або електролобзиків. Від його якості, виконання та розміру залежить не тільки комфорт під час робочого процесу, але й результат, який ви отримаєте на виході. Тому до вибору пиляльного полотна по дереву або металу потрібно підійти з усією відповідальністю. Кожне полотно призначене для певних видів робіт та може пиляти різні матеріали.

Пиляльні полотна для шабельної пили

Шабельні пили здатні впоратися з дерев’яними заготовками, твердими матеріалами та кольоровими металами. Загальні переваги пиляльних полотен Dnipro-M, які використовуються в шабельних пилах:

  • для виготовлення пиляльних полотен обрані тільки якісні матеріали: швидкоріжуча або високовуглецева загартована сталь;
  • у кожної моделі пиляльного полотна підібрана оптимальна кількість та крок зубів.

В нашому асортименті полотен для шабельної пили Ви знайдете витратник з наступними особливостями:

  • для роботи з в’язкими металами;
  • для різання врівень з площиною (гнучкий профіль);
  • зі спеціальною заточкою для швидкої роботи з гілками;
  • з вузьким носиком для врізного пиляння;
  • з твердосплавними напайками для різу високоабразивних матеріалів;
  • з ребрами жорсткості для зменшення деформації при роботі;
  • з великим кроком зубців для високої швидкості різу.

Пиляльні полотна для електролобзика

Кожна пилка для лобзика має певне маркування, яке допомагає зрозуміти призначення оснастки, матеріал, з якого вона виконана, та її особливості. Маркування знаходиться біля основи полотна.

Пилки для лобзика Dnipro-M виконані з HCS (сплаву легованої сталі для різу дерева та дерево-композитних матеріалів) або біметалу. Сталеві пилки мають оптимальну твердість (48 HRC), а біметалеві мають підвищену стійкість до деформацій та згинання.

Серед всіх інших, в нашому каталозі є пилка типу progressor — з різними зубами для різу матеріалів різного типу. Ви також знайдете пилки для електролобзика з вузьким полотном, які добре підходять для фігурного пиляння.

Пиляльні полотна для стрічкових пил

Металеві полотна Dnipro-M для стрічкопильних верстатів виготовлені з японської інструментальної сталі SK5. Навіть після тривалої експлуатації або значних навантажень на кінчиках зубців не утворяться тріщини або інші дефекти. Грані зубців дуже гострі, тому можуть швидко обробляти деревину у великому обсязі.

Купити пиляльні полотна в Україні можна як на цьому сайті, так і у фірмових магазинах Dnipro-M, що розташовані по всій території країни.