Пристрої підготовки та очищення повітря

Відео про інструмент

Пристрої підготовки та очищення повітря — це вид обладнання, призначенням якого є очищення повітря, що проходить через повітряний компресор, від різних забруднень, пилу і мастила. Це дозволиє продовжити термін служби компресора і підвищує його ефективність. При цьому кожен вид фільтрів має свої завдання. Так, наприклад, фільтри використовуються для очищення повітря від бруду, пилу і мастила, в той час як розпилювач мастила призначений для транспортування мастила до елементів пневмосистеми.

Ви можете придбати пристрої підготовки та очищення повітря прямо на нашому сайті всього в один клік.

Особливості пристроїв підготовки та очищення повітря

Даний вид обладнання має таку класифікацію:

  1. Повітряні фільтри. Зазвичай виготовляються з паперу, повсті або тканини. Він очищає повітря від пилу, сажі, пилку та інших частинок сміття. Такі фільтри швидко засмічуються, а також потребують регулярного очищення та своєчасної заміни.
  2. Мастильні фільтри. Використовуються для очищення від забруднень моторних, мастильних та інших рідин. Очищення мастильної рідини перешкоджає передчасному зносу деталей компресора.
  3. Панельні фільтри. Такі фільтри призначені для очищення повітря від великих часток сміття: пилу, пуху і невеликого листя.
  4. Вологовідділяючі фільтри. Головним завданням даного різновиду фільтрів є усунення зайвої вологи з повітря.
  5. Сепаратори. Мають таку ж мету, що і попередній тип — видалення зайвої вологи з повітря. Завихрення маси дозволяє затримати зайву вологу на корпусі сепаратора і повністю вивести її з нагнітача. Дозволяють повністю висушити повітря.
  6. Відокремлювачі мастила від вологи. Призначені для усунення надлишків води і мастил з повітря, яке потрапляє до нагнітача. Мають різні діаметри з'єднувальних елементів для підключення до компресора.
  7. Лубрикатори. Транспортують мастило до потрібної деталі. Їх вибір залежить від потрібної продуктивнос