Акумуляторні ланцюгові пили

Відео про інструмент

Акумуляторні ланцюгові пили — вид садово-паркового обладнання, за допомогою якого можна виконати розпилювання деревини, валку невеликих дерев, обрізання гілок, заготовити дрова і т.д. Такі пили не потребують наявності електромережі поблизу місця проведення робіт, будучи повністю автономними.

Купити акумуляторну ланцюгову пилу можна на нашому сайті всього в один клік.

Особливості акумуляторних ланцюгових пил

Пила на акумуляторі не потребує заправки паливом, завдяки чому не виділяє шкідливих речовин в атмосферу. Це дозволяє використовувати такі пилки в закритих приміщеннях, як-от цех або майстерня.

Відсутність паливного бака і двигуна внутрішнього згоряння також полегшує конструкцію пилки. Завдяки цьому з її допомогою можна комфортно обрізати гілки дерев на висоті. Крім того, електропила акумуляторна має менший рівень шуму і вібрації, ніж бензинові пристрої.

Залежно від розташування двигуна акумуляторні пилки бувають:

  1. З поздовжнім розташуванням. Цей різновид підходить для розпилювання деревини під кутом.
  2. З поперечним розташуванням. Такі пили добре справляються з розпилюванням у вертикальних площинах.

При виборі акумуляторної пили рекомендується дивитися на такі параметри:

  • Потужність і ємність батареї. Від цього параметра залежить продуктивність інструменту і тривалість роботи;
  • Довжина шини. Впливає на товщину матеріалу, з яким справиться пила. Для домашнього використання вистачить значення в 30-40 см, в той час як для валки дерев потрібна шина довжиною від 50 см. При цьому акумуляторні моделі практично не використовуються для валки великих дерев.
  • Крок ланцюга. Іншими словами, це відстань між двома сусідніми пильними зубами ланцюга. Рекомендоване значення вказується виробником і залежить від поставлених завдань.

Чому варто вибрати акумуляторну ланцюгову пилу Dnipro-M?

Акумуляторні пили є частиною 20-вольтової лінійки акумуляторного інструменту Dnipro-M. Це говорить про те, що батарея до такої пили сумісна з будь-яким іншим інструментом з даної лінійки. Це дозволяє працювати з будь-яким інструментом 20 В, використовуючи один і той самий акумулятор.