Корончаті свердла — це осьовий різальний витратний інструмент у вигляді пустотілого циліндра. Їх призначенням є свердління різних матеріалів: металу, бетону, цегли, каменю, дерева та ін. Такі свердла складаються з коронки, що має 4-16 зубів, робочої частини і хвостовика. За їх допомогою можна видалити матеріал по краях отвору. Після закінчення наскрізного просвердлювання середня частина видаляється.

Корончаті свердла є більш сучасною і функціональною варіацією спіральних свердел. Вони точніші і не вимагають високої потужності інструменту для створення отворів. Крім того, при використанні корончатого свердла попереднє засвердлювання матеріалу не потрібне, а отвір виходить всього за один рух.

Ви можете купити корончаті свердла на нашому сайті всього в один клік.

Особливості корончатих свердел

Завдяки наявності численних різальних крайок корончаті свердла дозволяють не тільки отримувати отвори заданої глибини і діаметру. Робота з таким видом витратного інструменту набагато швидше, ефективніше і точніше, ніж звичайними спіральними свердлами.

Завдяки великому вибору корончатих свердел Ви завжди зможете вибрати необхідний вид під певні завдання.

  1. Алмазні коронки. Алмазне свердління є найбільш ефективним методом для роботи з міцними матеріалами: каменем, цеглою, залізобетоном, бетоном, керамогранітом та іншими. Найчастіше, такі коронки оснащуються хвостовиками 1/4" або поставляються для невеликих установок алмазного буріння з типом хвостовика 1/2".
  2. Кільцеві різці. Призначенням цього виду коронок є свердління круглих отворів в твердих матеріалах: бетоні, цеглі, вапняку.
  3. Адаптери для коронок. Являють собою спеціальну насадку, яка застосовується для під'єднання коронки і центрує свердла до перфоратора з патроном SDS+. У цьому випадку використовується різьбове з'єднання.

Чому варто купити корончаті свердла Dnipro-M?

Корончаті свердла Dnipro-M забезпечують швидке і ефективне свердління з різними матеріалами. До числа їх переваг відносяться:

  • популярний тип хвостовика — SDS+;
  • високий рівень охолодження в процесі роботи завдяки елементам «Turbo»;
  • стійкість до високих навантажень;
  • посилена основа і особлива форма твердосплавних напайок у кільцевих різцях;
  • кільцеві різці можуть використовуватися в режимі свердління з ударом;
  • магніт в адаптері для коронок підвищує ефективність і прискорює робочий процес.

Ви можете купити корончаті свердла прямо на сайті або в будь-якому фірмовому магазині нашої мережі по всій Україні.

Корончаті свердла

Відео про інструмент

Алмазні коронки

Кільцеві різці

Адаптери для коронок

Відео про інструмент

youtube-img