Фрези — це ріжучий інструмент, який має один або кілька зубів. За їх допомогою можна обробляти вироби з металу, деревини або пластику, в залежності від особливостей конструкції і жорсткості матеріалу, з якого зроблена ріжуча кромка. Інструмент закріплюється у верстатах, які забезпечують його швидке обертання, що необхідно для обробки заготовок.

Ви можете купити фрези на нашому сайті всього в один клік.

Види і особливості фрез

У нашому асортименті представлена велика кількість фрез. Кожен підтип має свою специфіку:

 1. Прямі пазові. Найпростіші фрези. Зазвичай використовуються з занурювальними фрезерами, але можуть бути встановлені і на інші моделі.
 2. Прямі пазові, подовжені. На відміну від попередніх, застосовуються за необхідності поглибленої вибірки.
 3. Пазові галтельні. Заокруглена форма головки дає U-подібну форму паза. Залежно від глибини занурення фрези стінки паза можуть спочатку йти під прямим кутом до поверхні деталі, або ж одразу почати закруглятися.
 4. Пазові галтельні, V-подібні. Сюди входить також насадка, що дає паз V-подібного перетину. Використовуються за необхідності виготовлення пазів з різним кутом нахилу стінок.
 5. Пазові, Т-образні. Перетин паза нагадує перевернуту букву «Т». У цьому випадку заготовки міцно зчеплені одна з одною.
 6. Пазові фасонні. Дозволяють створювати фігурне різьблення. Також використовується для обробки крайок і внутрішніх країв деталі.
 7. Пазові фасонні «Ластівчин хвіст». Мають схожість з Т-образними, але дозволяють отримати перетин перевернутої трапеції, менша сторона якої виходить на поверхню заготовки. Забезпечують міцне з'єднання деталей.
 8. Кромочні калювальні з підшипником. За їх допомогою можна округляти кромки і створювати хвилясті або дугоподібні кромки. Також можуть використовуватися при виготовленні складних орнаментів.
 9. Напівстрижневі з підшипником. Мають увігнуте в центрі лезо. Це дозволяє вирізати кромку з опуклою поверхнею. Використовуються при виготовленні профільних накладок, стрижнів, при декоративному оформленні деталей.
 10. Комбіновані, шип-паз. Ці фрези дозволяють отримати з'єднання заготовок типу шип-паз. Такі фрези можуть використовуватися для обробки обох заготовок.
 11. Кромочні калювальні з підшипником, для фасок. Використовується на фрезерних верстатах і ручних фрезерах при виготовленні меблів, столярних виробів, предметів інтер'єру, а також реставраційних роботах.

Також у нас можна купити фрези прямі пазові з нижнім підшипником і горизонтально-пазові. Крім того, Ви можете купити набір фрез, які дозволяють працювати в столярних майстернях і на виробництві тривалий час.

Також у нашому асортименті Ви можете знайти підшипники для фрез. Вони призначені для спільного застосування з фрезами.

Чому варто вибрати фрези Dnipro-M?

До числа переваг фрез Dnipro-M відносяться:

 • тривале і чисте фрезерування за рахунок високоякісного заточування ріжучої кромки;
 • карбід-вольфрамова пластина має збільшену товщину;
 • запобігання руйнування підшипників фрезера завдяки контролю балансування кожної фрези;
 • підшипники високої якості;
 • набори фрез комплектуються металевим кейсом.

Ви можете купити фрези Dnipro-M на нашому сайті, а також у будь-якому фірмовому магазині нашої мережі по всій Україні.

Фрези

Відео про інструмент

Набори фрез

Прямі пазові

Прямі пазові, подовжені

Пазові галтельні, V-образні

Пазові галтельні

Пазові, T-образні

Пазові фасонні «Ластівчиний хвіст»

Пазові фасонні

Прямі кромочні з нижнім підшипником

Кромкові калювальні з підшипником

Кромкові калювальні з підшипником, для фасок

Полустержнева з підшипником

Комбінована, шип-паз

Горизонтально-пазова

Подшипники для фрез