Садові пили

Садові ручні пили — інструмент для усунення сухих і живих пагонів дерев та чагарників. Завдяки особливій формі та конструкції зубів дозволяють обрізати гілки без травмування рослини. На відміну від секаторів та сучкорізів здатні видаляти товсті сучки та гілки.

Ви можете купити садову пилу для обрізання дерев та чагарників на нашому сайті лише в один клік.

Особливості ручних пил для саду

Головна особливість садових ручних пил в їхньому спеціальному заточенні, висоті та відстані між зубами, що дозволяє акуратно робити зріз без шкоди для рослини. Незважаючи на простоту конструкції, пили для обрізки садових дерев мають свої особливості. За формою бувають:

  • прямими — мають пряме різальне лезо, яке звужується до кінця. Дозволяють розпилювати товсті гілки;
  • серповидними (лучкоподібними) — мають вигнуту форму полотна. Їх зручно утримувати однією рукою. Підходять для видалення гілок у важкодоступних місцях, проріджування крон, роботи на висоті.

Ручні пили для саду можуть мати фіксоване та складне полотно. Перші простіші та надійніші, але незручні у зберіганні. Складні більш безпечні в транспортуванні та зберіганні, компактні.

Також на тип та ефективність роботи впливає довжина та ширина ріжучої частини. Ножівка з коротким і вузьким полотном підійде для обрізання тонких пагонів, а класична садова пила з більш широким лезом і великими зубами — для усунення товстих гілок. Також для розпилювання масивних гілок та дощок можна використовувати дворучні садові пили. А для роботи на висоті створені спеціальні моделі з можливістю кріплення на подовжувальній штанзі.

Чому варто вибрати садові ручні пили Dnipro-M?

Садові пили по дереву Dnipro-M підходять не тільки для обрізання гілок та чагарників, але також можуть використовуватися для розпилювання дрібногабаритної деревини. В асортименті також є невеликі складні пилки для саду. Особливості інструментів:

  • захист від зламу за рахунок виготовлення зі сталі марки SK5;
  • тригранне заточування зубів, що збільшує ефективність розпилювання;
  • тефлонове покриття, яке перешкоджає налипанню смоли в процесі роботи та захищає від появи корозії;
  • надійна фіксація зубів завдяки половинчастому гарту;
  • двокомпонентна прогумована ручка TPR.

Детально ознайомитись з характеристиками кожної садової пили можна у відповідній картці товару.

Купити садову ручну пилу в Україні можна безпосередньо на сайті або в наших салонах майстерності.