Кущорізи акумуляторні

Відео про інструмент

Акумуляторні кущорізи — це спеціальний вид садово-паркового обладнання, яке працює від встановленої акумуляторної батареї. Вони знайшли своє застосування в садово-паркових господарствах і ландшафтному дизайні. Призначені для акуратного підрізання кущів, зрізання гілок, а також формування живоплоту.

Садовий кущоріз акумуляторний цінується, перш за все, за свою простоту і економічність. Він не вимагає заправки дорогим паливом, не потребує контролю кількості мастила, не має прив'язки до електромережі, а його робота повністю екологічна.

Ви можете придбати акумуляторний кущоріз на нашому сайті всього в один клік.

Особливості акумуляторних кущорізів

Кущоріз садовий акумуляторний часто використовується на невеликих і середніх ділянках. Також він стане незамінний, коли потрібна висока маневреність у роботі, але немає можливості підключитися до електромережі.

Основним ріжучим елементом кущоріза є ніж. Від його довжини залежить кількість гілок, які можна зрізати за один прохід. При цьому зі збільшенням його розмірів знижується маневреність. Варто звернути увагу, що від стану ріжучої частини залежить і час роботи інструменту. Чим чистіший цей елемент, тим більший час роботи акумулятора.

Важливу роль у роботі відіграє швидкість обертання валу. Від цього параметра залежить чистота різу. Чим швидше переміщається ріжучий ніж, тим чистіше різ. Дана величина зазвичай коливається в діапазоні 1800-3200 обертів за хвилину.

При виборі кущоріза акумуляторного слід звертати увагу на такі критерії:

  • складність і планований обсяг проведених робіт;
  • вага інструменту;
  • наявність додаткових рукояток і ремінних елементів.

Також важливий матеріал корпусу. Бажано, щоб він був виконаний з посиленого пластику. Це забезпечить необхідну міцність, зносостійкість і стійкість до корозії, але не обтяжить сам інструмент.

Чому варто придбати акумуляторний кущоріз Dnipro-M?

Акумуляторні кущорізи Dnipro-M використовуються для надання акуратної форми чагарникам, обрізки гілок і живоплотів. Вони також дозволяють створювати різні декоративні рішення в ландшафтному дизайні.

До числа їхніх переваг можна віднести наступні:

  • високий рівень безпечної роботи за рахунок наявності захисного щитка і функції захисту від випадкового ввімкнення;
  • інструмент оснащений кнопкою блокування ввімкнення і рухомою задньою ручкою, що забезпечує комфорт у роботі;
  • завдяки ергономічним рішенням, ручка інструмента має зручний хват;
  • інструмент працює від двох акумуляторів 20 В, що забезпечує високу потужність і високу мобільність в ході виконання робіт.

З більш докладними характеристиками можна ознайомитися у відповідній картці товару.

Купити акумуляторний кущоріз в Україні можна прямо на сайті або в мережі наших фірмових магазинів.

Відео про інструмент

youtube-img