Повісити полицю або карниз, встановити освітлення, зібрати шафу або зробити ремонт в будинку — незалежно від складності завдання необхідно мати під рукою надійний інструмент. Універсальне рішення — шуруповерт. Електроінструмент для закручування та викручування кріпильних елементів, свердління в різних матеріалах стане в нагоді як професіоналу, так і домашньому майстру. Він дозволяє виконувати різні ремонтні, будівельні, оздоблювальні та інші роботи, а за наявності функції удару — свердління у твердих матеріалах (бетоні, певних породах деревини, цеглі та ін.).

Замовити шуруповерт можна на нашому сайті лише в один клік.

Особливості шуруповертів

Під час вибору шуруповерта для дому та роботи слід враховувати такі параметри:

 • Тип живлення (мережеві та акумуляторні). Вибирати необхідно з урахуванням складності завдань, частоти використання та можливості підключення до електромережі.
 • Максимальний крутний момент. Він показує до яких навантажень готовий інструмент. Для побутового використання та нескладних завдань достатньо моделей з крутним моментом від 10 до 30 Н*м. Напівпрофесійні здатні розвивати цей показник до 50-80 Н*м, дозволяючи працювати із щільними матеріалами, а професійні шуруповерти — видають від 100 Н*м та здатні виконувати складні завдання.
 • Регулювання швидкості натисканням. Це дозволяє ефективно та акуратно працювати з різними матеріалами як у режимах загвинчування, так і відкручування та свердління.
 • Тип патрона (ключовий, одно- та двомуфтовий швидкозатискний, шестигранний). Найбільш популярний і зручний — швидкозатискний. Дозволяє міняти насадки за лічені секунди без додаткових інструментів за допомогою муфти, що відкручується.
 • Потужність та вольтаж. Впливає на загальну витривалість інструменту. Для побутових завдань мережним моделям достатньо потужності до 500 Вт та до 14 В для акумуляторних.
 • Вага та компактність. Легкі та компактні моделі дозволяють довше працювати без утоми, виконувати завдання у важкодоступних місцях.
 • Додатковий функціонал: наявність реверсу, функція удару, блокування кнопки ввімкнення, підсвічування робочого місця тощо.

Не менш важливою є комплектація. Добре, якщо в наборі з інструментом йде кейс для зберігання, акумулятор, зарядний пристрій і т.д.

Ви можете купити шуруповерт як на сайті, так і в будь-якому салоні майстерності у своєму місті.

Чому варто вибрати шуруповерти Dnipro-M?

В асортименті Dnipro-M великий вибір мережевих та акумуляторних моделей для побутового та професійного використання. Основні переваги:

 • покриття двигуна термостійким компаундом;
 • захист від пилу підшипників та кнопки;
 • функція підсвічування для роботи на слабоосвітлених об'єктах;
 • функції захисту для безпечної роботи;
 • швидкозатискні патрони.

З особливостями кожної моделі Ви можете ознайомитись у відповідній картці товару.

В інтернет-магазині Dnipro-M Ви можете купити шуруповерти у Києві, Одесі, Дніпрі, Львові та інших містах України. Оформляйте покупку в пару кліків, сплачуйте та забирайте зручним для Вас способом.