Повісити полицю або карниз, встановити освітлення, зібрати шафу або зробити ремонт в будинку — незалежно від складності завдання необхідно мати під рукою надійний інструмент. Універсальне рішення — шуруповерт. Електроінструмент для закручування та викручування кріпильних елементів, свердління в різних матеріалах стане в нагоді як професіоналу, так і домашньому майстру. Він дозволяє виконувати різні ремонтні, будівельні, оздоблювальні та інші роботи, а за наявності функції удару — свердління у твердих матеріалах (бетоні, певних породах деревини, цеглі та ін.).

Замовити шуруповерт можна на нашому сайті лише в один клік.

Особливості шуруповертів

Під час вибору шуруповерта для дому та роботи слід враховувати такі параметри:

 • Тип живлення (мережеві та акумуляторні). Вибирати необхідно з урахуванням складності завдань, частоти використання та можливості підключення до електромережі.
 • Максимальний крутний момент. Він показує до яких навантажень готовий інструмент. Для побутового використання та нескладних завдань достатньо моделей з крутним моментом від 10 до 30 Н*м. Напівпрофесійні здатні розвивати цей показник до 50-80 Н*м, дозволяючи працювати із щільними матеріалами, а професійні шуруповерти — видають від 100 Н*м та здатні виконувати складні завдання.
 • Регулювання швидкості натисканням. Це дозволяє ефективно та акуратно працювати з різними матеріалами як у режимах загвинчування, так і відкручування та свердління.
 • Тип патрона (ключовий, одно- та двомуфтовий швидкозатискний, шестигранний). Найбільш популярний і зручний — швидкозатискний. Дозволяє міняти насадки за лічені секунди без додаткових інструментів за допомогою муфти, що відкручується.
 • Потужність та вольтаж. Впливає на загальну витривалість інструменту. Для побутових завдань мережним моделям достатньо потужності до 500 Вт та до 14 В для акумуляторних.
 • Вага та компактність. Легкі та компактні моделі дозволяють довше працювати без утоми, виконувати завдання у важкодоступних місцях.
 • Додатковий функціонал: наявність реверсу, функція удару, блокування кнопки ввімкнення, підсвічування робочого місця тощо.

Не менш важливою є комплектація. Добре, якщо в наборі з інструментом йде кейс для зберігання, акумулятор, зарядний пристрій і т.д.

Ви можете купити шуруповерт як на сайті, так і в будь-якому салоні майстерності у своєму місті.

Чому варто вибрати шуруповерти Dnipro-M?

В асортименті Dnipro-M великий вибір мережевих та акумуляторних моделей для побутового та професійного використання. Основні переваги:

 • покриття двигуна термостійким компаундом;
 • захист від пилу підшипників та кнопки;
 • функція підсвічування для роботи на слабоосвітлених об'єктах;
 • функції захисту для безпечної роботи;
 • швидкозатискні патрони.

З особливостями кожної моделі Ви можете ознайомитись у відповідній картці товару.

В інтернет-магазині Dnipro-M Ви можете купити шуруповерти у Києві, Одесі, Дніпрі, Львові та інших містах України. Оформляйте покупку в пару кліків, сплачуйте та забирайте зручним для Вас способом.

Шуруповерти

Відео про інструмент

12 В

Шуруповерти як для дому, так і для роботи. Оптимальні для використання на висоті та у місцях з обмеженим простором за рахунок відсутності дротів та невеликого розміру.

20 В

Акумуляторні шуруповерти професійної серії для вирішення завдань будь-якої складності, ремонтних робіт та довготривалого свердління різних матеріалів. Модель з безщітковим двигуном має найвищий показник крутного моменту в лінійці шуруповертів та здатна виконати найважчі завдання!

Мережеві

Гарний та доступний вибір для роботи вдома, закручування або відкручування кріплень, шурупів, гвинтів. Чудово справляється зі збіркою меблів та іншими побутовими завданнями.

Для гіпсокартону

Відео про інструмент

youtube-img