Акумуляторні викрутки

Акумуляторна викрутка — ручний інструмент, призначений для ефективної роботи з кріпильними елементами (гвинти, шурупи, саморізи). За його допомогою можна швидко і легко виконати безліч нескладних завдань як по дому, так і на виробництві: збирання меблів, ремонт електроніки, заміна розеток і т.д.

Такий інструмент — ефективна заміна звичайних ручних викруток. Їхньою характерною особливістю є оснащення електродвигуном різної потужності, що дозволяє виконувати роботу в кілька разів швидше звичайної викрутки. Це заощаджує не тільки час, але і сили майстра.

Ви можете купити акумуляторну викрутку на нашому сайті всього в один клік.

Особливості та переваги акумуляторних викруток

Незважаючи на свою функціональність, викрутка на акумуляторі має нескладну конструкцію. Окрім мотора і самого акумулятора, до її складу входить наконечник, вмонтований у шпиндель, а також кнопка ввімкнення і вимкнення, редуктор і показник заряду батареї.

Принцип роботи такої викрутки полягає в подачі струму з батареї на електродвигун, який відразу починає обертатися. Після цього в рух запускається редуктор, а за ним — шпиндель з наконечником.

До переваг такого інструменту відносяться:

  • можливість виконувати точну роботу навіть з найдрібнішими елементами;
  • малі габарити дозволяють без зайвих зусиль виконувати роботу у важкодоступних місцях;
  • ергономічний корпус акумуляторних викруток не викликає втоми рук майстра, дозволяючи працювати довше.

Іншими словами, акумуляторна електровикрутка набагато ефективніша за звичайну ручну викрутку, але водночас вона легша і зручніша за габаритні шуруповерти.

Чому варто купити акумуляторні викрутки Dnipro-M?

Переваги акумуляторних електровикруток Dnipro-M:

  • акумуляторна електрична викрутка може використовуватися в двох режимах — ручному й автоматичному в залежності від поставлених завдань;
  • редуктор наших викруток виготовлений з високоміцного металу, що захищає інструмент від зносу і збільшує термін його корисної експлуатації;
  • наші викрутки оснащені функціями блокування шпинделя і реверсу, що дозволяє виконувати широкий спектр робіт з кріпильними елементами.

Ви можете купити акумуляторну викрутку як на цьому сайті, так і в будь-якому з фірмових магазинів нашої мережі.