Розпилювальні столи

Відео про інструмент

Розпилювальні столи — це вид столярного обладнання, який дозволяє виконати точний прямий пропил деревних заготовок. За своєю суттю вони є платформою, на якій розміщується циркулярна пила, що виступає над поверхнею. Вони також складаються з ніжок і стільниці. Такі столи часто використовуються в столярних майстернях нарівні з торцювальними, монтажними, кільцевими пилами та іншими видами обладнання для деревообробки.

Купити розпилювальні столи можна прямо на нашому сайті всього в один клік.

Особливості розпилювальних столів

Циркулярно-розпилювальний верстат має набір важливих характеристик, які варто враховувати при його виборі:

  • Потужність. Вказує на загальну продуктивність обладнання на максимальних навантаженнях.
  • Глибина пропилу. Вказує, наскільки максимально може поглибитися пила в оброблюваний матеріал у процесі розпилювання.
  • Частота обертання шпинделя. Цей параметр вказує на кількість обертів, яку здійснює пильний диск за одиницю часу. Вимірюється в обертах за хвилину. Чим цей показник вищий, тим більше число матеріалу можна обробити. При цьому швидше відбувається знос ріжучого інструменту.

Класифікують такі види розпилювальних верстатів:

  1. Циркулярний настільний. В даному верстаті станина встановлюється на верстак при розпилюванні деревини. Головною його особливістю є невелика вага — до 20 кг у більшості моделей. Дозволяє виконати пропил глибиною до 80 мм.
  2. Стаціонарний круглопильний. Габаритний верстат з високою продуктивністю. Найчастіше такі верстати використовуються на підприємствах з деревообробки. Дозволяють виконати пропил глибиною від 70 до 125 мм. Даний вид обладнання, як правило, оснащується потужним двигуном, за рахунок чого забезпечується висока швидкість обертання.
  3. Верстат з подовжувачем столу. Характерною особливістю такого верстата є наявність підставки, яка служить свого роду подовжувачем столу. Завдяки цьому досягається глибина пропилу до 890 мм, що робить цей вид обладнання найкращим рішенням для обробки заготовок великих габаритів. Водночас у складеному стані такі верстати не займають багато місця.

Ціна на розпилювальний ст