Ножівки пневматичні

Відео про інструмент

Пневматичні ножівки — ручний інструмент, що призначений для виконання різу листових сталевих і кольорових металів (алюміній, мідь), а також пластмаси та гуми. Вони широко використовуються при проведенні монтажних, демонтажних, оздоблювальних і будівельних робіт.

В нашому інтернет-магазині Ви можете купити пневматичні ножівки для професійного та домашнього використання. На цій сторінці Ви знайдете інформацію про ціни на пневмоножівки, знижки та наявність товару. Придбати ножівку пневматичну за вигідною ціною можна в один клік. Ми пропонуємо тільки якісний інструмент, що має високий запас стійкості та зручний у використанні.

Переваги пневматичних ножівок Dnipro-M

Весь пневматичний інструмент в цілому має кілька переваг, що роблять його ефективним та зручним:

  • Мала вага та габарити. Завдяки відсутності електричного двигуна інструмент стає набагато компактнішим. Це дозволяє легко утримувати його в руках протягом довгого часу, а також працювати у важкодоступних місцях.
  • Безпека оператора. Навіть при роботі у приміщеннях з підвищеним рівнем вологи пневматичний інструмент залишається повністю безпечним. При його використанні також не виникають іскри.
  • Проста конструкція. Завдяки мінімальній кількості деталей та відсутності пластикових/гумових елементів, інструмент має високий рівень стійкості до зносу. У пневматичної ножівки немає вентиляційних отворів, тому всередину неї не потрапляє пил.
  • Довга робота без перерви. Інструмент нагрівається повільніше за електричний, тому може довгий час працювати без перерви.

Пневматичні ножівки Dnipro-M також мають деякі особливості, що підвищують їх функціональність та практичність:

  • Спеціальна форма пиляльного полотна дозволяє легше вирізати кути, круги та інші геометричні фігури.
  • В інструменті встановлений механізм захисту від випадкового ввімкнення, який реалізований на рукоятці. Це мінімізує шанс випадкового ввімкнення інструмента.

Купити пневмоножівки можна як на цьому сайті, так і у фірмових магазинах Dnipro-M, що розташовані по всій території України.

Відео про інструмент

youtube-img