Дрібний ремонт будинку або професійна робота на будівництві — для здійснення найпоширеніших завдань важливо мати в арсеналі надійний та багатофункціональний інструмент. Одним із таких є акумуляторний шуруповерт. Він закручує і відкручує різні елементи кріплення, за наявності функції удару — також може виконувати свердління в твердих матеріалах. Незамінний на об'єктах без електрики, для роботи на висоті та в місцях з обмеженим простором. Великий вибір моделей дозволяє підібрати варіант як для побутового, так і професійного використання.

Замовити акумуляторний шуруповерт можна на нашому сайті всього в один клік.

Особливості акумуляторних шуруповертів

Живлення такі пристрої одержують від АКБ, що робить їх незалежними від наявності електрики та розташування розетки, забезпечує майстру більшу мобільність. Автономність розширює сферу застосування акумуляторного інструменту, однак його робочий ресурс обмежений рівнем заряду батареї, яка потребує періодичного заряджання.

На що звернути увагу під час вибору акумуляторного дриля-шуруповерта:

 • Тип акумулятора (Li-Ion, NiCd, Ni-MH). Найбільш поширені літій-іонні. Цей тип батарей не схильний до саморозряду, має великий ресурс циклів заряду/розряду (3000 і більше), високу швидкість заряджання, невелику вагу.
 • Ємність батареї. Чим вона вища, тим довше шуруповерт зможе пропрацювати без підзарядки.
 • Напруга акумулятора. Для побутових завдань достатньо моделей до 14 В, шуруповерти на 18 і більше — вибір для професіоналів.
 • Максимальний крутний момент. Від цієї характеристики залежить складність робіт, тип матеріалу та кріплення, з якими здатний впоратися інструмент. Для побутового використання достатньо показника 10-30 Нм.
 • Регулювання оборотів. Вона дозволяє настроювати роботу під певний тип матеріалу та розмір кріплення.
 • Тип патрона. Найбільш зручний варіант — моделі зі швидкозатискним патроном, який дозволяє швидко і легко міняти оснастку без використання будь-яких додаткових інструментів.

Ви можете купити акумуляторний шуруповерт як на сайті, так і в будь-якому салоні майстерності у своєму місті.

Чому варто вибрати акумуляторні шуруповерти Dnipro-M?

Різноманітність моделей на 12 В та 20 В дозволяє підібрати оптимальний варіант як для дому, так і роботи. Особливості акумуляторних шуруповертів Dnipro-M:

 • універсальні для вкручування/викручування кріпильних елементів, свердління;
 • налаштування крутного моменту;
 • контроль швидкості роботи;
 • швидкозатискний патрон;
 • сумісність з різними АКБ із відповідної лінійки.

Багато моделей з лінійок 12 В і 20 В йдуть в комплекті з батареями, зарядним пристроєм і кейсом для зберігання.

З особливостями кожної моделі акумуляторного шуруповерта Ви можете ознайомитись у відповідній картці товару.

В інтернет-магазині Dnipro-M Ви можете купити акумуляторні шуруповерти у Києві, Одесі, Дніпрі, Львові та інших містах України. Оформляйте покупку в пару кліків, сплачуйте та забирайте зручним для Вас способом.

Акумуляторні шуруповерти

12 В

Моделі шуруповертів, які можна використовувати у домашніх умовах або для роботи. Невеликі розміри, вага та відсутність дротів роблять їх зручним варіантом для роботи на висоті та в умовах обмеженого простору.

20 В

Професійна серія шуруповертів, що здатна впоратися з важкими завданнями, включно з тривалим свердлінням матеріалів. У моделі з безколекторним двигуном найвищий крутний момент — вона підходить для виконання найскладніших завдань.