Фарбопульти електричні

Відео про інструмент

Фарбопульт — електроінструмент для розпилювання фарби під тиском. Він використовується для фарбування будівель, парканів, меблів, предметів зі складною геометричною формою. Електричні розпилювачі також корисні при проведенні обробних та ремонтних робіт. Вони можуть працювати з грунтовкою, оліфою, шпаклівкою та іншими речовинами. В нашому асортименті представлені електричні фарбопульти для професійного використання.

Переваги електричних фарбопультів Dnipro-M

Наші пістолети фарбувальні електричні мають ряд переваг та характеристик, які роблять їх використання легким та ефективним.

Висока якість

 • Гарантія на фарбопульти Dnipro-M складає 3 роки.
 • Ротор вкритий трьома шарами лаку, що витримує нагрів до 200°С.
 • Система Quick Disassemble дозволяє швидко розбирати, збирати фарбопульти та очищувати їх від залишків фарби.
 • Кнопка зі збільшеним ресурсом роботи — більше 200 тисяч натискань.
 • Висока якість збірки деталей дає пристрою можливість довго працювати без перебоїв.
 • Система захисту двигуна від потрапляння фарби дає максимальну надійність.
 • Мережевий дріт прогумований. Він не втрачає своєї еластичності при низькій температурі, а також має довгий строк експлуатації.

Універсальність

 • Інструмент можна використовувати для фарбування поверхонь з будь-яким рельєфом. При цьому гарантується оптимальний розхід фарби.
 • Повітряна система розпилювача фарби дозволяє наносити рівний шар розхідного матеріалу.
 • Фарбопульти можуть працювати з великою кількістю речовин: фарбами, лаками, грунтовками, морилками, емалями, оліфами, шпаклівками та ін.

Зручне використання

 • Швидка зміна форми нанесення фарби за допомогою спеціального сопла.
 • На кнопці ввімкнення є механічний регулятор подачі фарби.
 • Збалансована ергономічна рукоятка мінімізує втому при тривалій роботі.

В числі комплектуючих до будь-якого нашого краскопульта Ви отримаєте 2 форсунка. В комплектації з моделлю SF-115 також йдуть нагнітаючий блок, плечовий ремінь та повітряна гофра.

Головна відмінність моделі SF-115 полягає в тому, що двигун винесений в окремий пластиковий кожух. Це робить робочу частину інструменту легше та забезпечує високу продуктивність робіт.

Чому купувати в нас — вигідно?

Всі електричні моделі фарбопультів Dnipro-M мають гарантію 3 роки. Ви можете замовити їх за допомогою інтернет-магазину або відвідати будь-який з фірмових магазинів бренда. При замовленні фарбопульта Ви отримаєте безкоштовну доставку в будь-яке відділення компанії «Нова Пошта» в Україні. По території всієї країни також працюють сервісні центри Dnipro-M.

Популярні питання про електричні фарбопульти

Тут Ви знайдете відповіді на найчастіші питання про електричні фарбопульти.

Що таке фарбопульт?

Це електричний ручний інструмент, який використовують для швидкого нанесення фарби за допомогою струменя повітря. Інструмент дозволяє рівно розпиляти шар фарби, лаку або іншої речовини на поверхню будівлі, пофарбувати огорожу, меблі або інші предмети. Його принцип роботи полягає у розпиленні фарби за допомогою електричного двигуна, стискаючого та з силою виштовхуючого розчин.

Як вибрати електричний пульверизатор?

При виборі фарбопульта потрібно звернути увагу на потужність насоса, продуктивність, припустиму в’язкість рідини, об’єм баку, наявність додаткових функцій або елементів. Потужність та продуктивність впливають на об’єм та швидкість робіт, які потрібно виконати. Припустима в’язкість впливає на вибір речовин, з якими зможе працювати апарат. Додаткові функції (наявність регулятора швидкості подачі фарби, запобігач випадкового ввімкнення) підвищують комфорт при роботі.

Який електрофарбопульт краще?

Краще за все той фарборозпилювач електричний, технічні характеристики якого підходять для виконання певної задачі. Занадто висока потужність виявиться зайвою для невеликої роботи. А ось малопотужний фарбопульт не зможе впоратися з великим об’ємом.

Де купити фарбопульт?

Купити фарбопульт електричний в Україні можна в інтернет-магазині dnipro-m.ua. Ви також можете купити обладнання в будь-якому з фірмових магазинів бренда. Вони розташовані по всій території країни.

Як користуватися фарбопультом?

 1. Підготуйте поверхню до фарбування.
 2. Розведіть фарбу або лак до необхідного рівня в’язкості (для визначення в’язкості в комплекті з фарбопультами йде вискозиметр).
 3. Залийте матеріал в бачок фарбопульта.
 4. Перед роботою проведіть пробне фарбування на непотрібній поверхні, щоб визначити оптимальну швидкість переміщення фарбопульта та потрібний режим.
 5. Під час роботи намагайтеся переміщувати інструмент з постійною швидкістю та на однаковій відстані від поверхні.
 6. При роботі з фарбувальним пістолетом використовуйте засоби індивідуального захисту.

Більш детально прочитати про використання фарбопульта та правила догляду за ним можна в інструкції.

Відео про інструмент

youtube-img