Акумуляторні лобзики

Акумуляторні лобзики — вид електроінструменту для розпилювання дерева, м'яких металів, пластику, плитки, гіпсокартону та інших матеріалів. Залежно від типу робочого матеріалу підбирається і пиляльне полотно. На відміну від мережевих моделей, акумуляторні лобзики повністю автономні і не мають прив'язки до електромережі, дозволяючи працювати у важкодоступних місцях.

Купити акумуляторний лобзик можна на нашому сайті всього в один клік.

Особливості акумуляторних лобзиків

Акумуляторні моделі мають таку ж конструкцію і принцип дії, що і мережеві. Той же маятниковий механізм ходу, підошва, направляючі і т.д. Головна особливість полягає в приводі. Живлячись від акумуляторної батареї, за всі рухи механізмів відповідає двигун постійного струму. Це дозволяє регулювати число обертів вала двигуна без втрати потужності.

Вибираючи такий інструмент, слід звернути увагу на такі особливості:

  1. Потужність. Цей параметр впливає на продуктивність інструменту і якщо в мережевих пристроях потужність вказується в ватах, то в акумуляторних моделях таке визначення відсутнє. Потужність двигуна акумуляторного інструменту залежить від можливостей батареї.
  2. Параметри акумулятора. Вважається, що чим більший вольтаж акумулятора, тим потужніше сам інструмент. Однак це не завжди так. Проте, від ємнісних характеристик такої батареї багато в чому залежить тривалість робіт і можливість обробляти більш щільні матеріали.
  3. Глибина пропилу. Від цього параметра залежить максимальна товщина матеріалу, з яким зможе працювати інструмент. Невеликі побутові пристрої мають мінімальні параметри глибини пропилу до 30 мм деревини і до 3 мм при роботі з металом. Лобзики для масштабних будівельних робіт забезпечують глибину пропилу деревини до 140 мм і 6-8 мм при розкрої металевих заготовок.
  4. Частота ходу. Цей параметр показує, скільки рухів робить полотно за одиницю часу. Частота ходу впливає на швидкість роботи і якість одержуваного розпилу. Варто зазначити, що для різних матеріалів потрібна різна швидкість розпилу. Наприклад, для фанери і м'якої деревини краща висока швидкість, у той час як для листового металу потрібна низька швидкість. В іншому випадку є ризик перегріву пилки і втрати заточування внаслідок цього.

Також акумуляторні лобзики можуть мати широкий спектр додаткових функцій: обдув робочої зони, лазерний покажчик, швидкий затиск пиляльного полотна, підсвічування робочої зони та інші.

Чому варто вибрати акумуляторні лобзики Dnipro-M?

Акумуляторні лобзики Dnipro-M мають наступні переваги: