Електроізоляційні матеріали

Електроізоляційні матеріали — матеріали та середовища, що використовуються для ізоляції дротів та кабелів. Вони допомагають уникнути випадкового ураження електричним струмом у випадку дотикання до провідника. Найбільш розповсюджені ізоляційні матеріали — ізоляційна стрічка та термозбіжні трубки:

  • Ізоляційна стрічка має бути у кожного електромонтера, будівника та ремонтника. Крім ізоляції дротів вона також підходить для з’єднання деталей між собою та пакування товару. Ізоляційна стрічка добре захищає від вологи, солей та забезпечує герметичність.
  • Термозбіжні трубки потрібні для ізоляції електричних з’єднань. Ці трубки зменшуються у розмірах при нагріванні, утворюючи надійну оболонку.

В цій категорії Ви також знайдете діелектричні викрутки, без яких не обходиться жоден електрик. Вони дозволяють безпечно працювати з електромережею, не наражаючи себе на небезпеку ураження електричним струмом.

Переваги електроізоляційних матеріалів Dnipro-M

Всі наші матеріали для електроізоляції мають високу якість та стануть у нагоді як професійним майстрам, так і для використання у побуті.

Ізоляційна стрічка

  • адгезія до металу становить 1,5 N/см — це дуже хороший показник для такого типорозміру;
  • ізоляці