Кущорізи

Відео про інструмент

Кущорізи — вид садово-паркового обладнання, призначений для обрізки гілок чагарників. Найчастіше, вони використовуються для формування живоплоту. Подовжена ріжуча кромка дозволяє рівно підстригати гілки за один прохід. Вони є ефективним інструментом для облаштування ландшафтних місцевостей, парків, садів і акуратного підстригання диких огорож.

Купити садовий кущоріз можна прямо на нашому сайті всього в один клік.

Особливости кущорізів

При виборі кущоріза важливі кілька параметрів:

  • Потужність. Цей показник впливає на частоту ходу ріжучих ножів, від чого в свою чергу залежить точність і швидкість різу. Для догляду за невеликим садом вистачить значення 400-600 Вт, а для роботи в паркових господарствах рекомендується брати інструмент потужністю 2-2,5 кВт.
  • Габарити гарнітури. Довжина лез впливає не тільки на число зрізаних гілок за один прохід, але й на вагу і маневреність пристрою. Вона може складати близько 35-80 см. При цьому довгі леза забезпечують високу швидкість, а короткі — точність і менший рівень вібрації.
  • Тип лез. Можуть бути з одним рухомим полотном або з двома. Другий тип забезпечує більшу продуктивність, але і коштує дорожче.
  • Вага інструменту. Цей параметр важливий при врахуванні часу роботи. Для висотних і тривалих робіт краще вибирати більш легкі моделі, щоб запобігти втомі в руках.

Також кущорізи для саду можуть мати можливість демонтажу основного ножа. Це дозволяє експериментувати з його призначенням.

Чому варто купити кущоріз Dnipro-M?

Кущорізи Dnipro-M забезпечують високу ефективність обрізки живоплотів. До числа їхніх переваг можна віднести наступні:

  • висока продуктивність забезпечує бажаний результат в залежності від обраної моделі;
  • двосторонній ніж має високу міцність і стійкість до деформацій і поломок;
  • завдяки продуманій ергономіці ручка інструмента забезпечує зручний хват.

Кущорізи Dnipro-M не тільки забезпечують ефективний догляд за садом, а й дозволяють реалізувати найбільш сміливі ідеї в ландшафтному дизайні.

З більш докладними характеристиками конкретної моделі можна ознайомитися у відповідній картці товару.

Купити кущоріз в Україні можна як на сайті, так і мережі наших фірмових магазинів.

Відео про інструмент

youtube-img