Під час ремонтно-будівельних робіт не обійтися без створення отворів у різних твердих матеріалах. Для роботи з каменем, бетоном, цеглою та іншими твердими матеріалами найкраще підходить перфоратор. Цей багатофункціональний електроінструмент незамінний на будівництві та у побуті. Він може виконувати свердління без удару, буріння, довбання (функція відбійного молотка). За його допомоги можна врізати нову розетку або вимикач, повісити карниз, штробити стіни під проводку, довбати підлогу, зняти штукатурку або збити плитку, розмішати будівельну суміш та багато іншого.

Замовити перфоратор можна на нашому сайті лише в один клік.

Особливості перфораторів

Побутові та професійні моделі можуть мати принципові відмінності в конструкції та характеристиках, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для виконання певного типу робіт. Під час вибору інструменту слід звернути увагу на:

 • Розташування двигуна. Прямі мають горизонтальне, бочкові — вертикальне, перпендикулярне до осі свердління. Перші зручніші, легкі та компактні, але мають невисоку потужність, другі — більш продуктивні, але зазвичай важкі та громіздкі. Прямі використовуються для закручування та викручування кріплень, а також свердління, бочкові — там, де потрібно працювати бурами діаметром 16 мм та вище, для розмішування будівельних сумішей.
 • Потужність. Чим вище цей параметр, тим більша продуктивність інструменту, водночас і його вага. Для побутового використання достатньо потужності до 1 кВт.
 • Сила удару. Визначає ефективність та швидкість роботи інструменту, діаметр отворів, які можна просвердлити. Для більшості завдань із буріння достатньо сили удару до 5 Дж, для легкого демонтажу — до 8 Дж.
 • Кількість режимів. Їх може бути три. Основний — свердління з ударом (буріння). Багатофункціональний інструмент також може виконувати свердління без удару та довбання.
 • Тип патрона. Найбільш поширені SDS+ та SDS max. Перші універсальніші, SDS max — дозволяють використовувати бури великих діаметрів, зустрічаються у професійних інструментах.

До того ж на ефективність та безпеку перфоратора впливають різні додаткові функції: реверс, антивібраційна система, регулятор швидкості, плавний пуск, обмежувач глибини свердління та інші.

Ви можете купити перфоратор як на сайті, так і в будь-якому салоні майстерності у своєму місті.

Чому варто вибрати перфоратор Dnipro-M?

У нашому асортименті великий вибір прямих та бочкових перфораторів для побутового та професійного використання. Особливості інструментів:

 • наявність захисної муфти, яка оберігає оператора у разі заклинювання оснастки у матеріалі;
 • захист від вібрації на моделях із високою силою удару;
 • наявність 2-3 режимів роботи;
 • патрони SDS+ та SDS max;
 • захист елементів та корпусу, безпечне використання;
 • посилена конструкція патрона;
 • більшість моделей має розширену комплектацію, що дозволяє відразу розпочати роботу.

З особливостями кожної моделі Ви можете ознайомитись у відповідній картці товару.

В інтернет-магазині Dnipro-M Ви можете купити перфоратори у Києві, Одесі, Дніпрі, Львові та інших містах України. Оформляйте покупку в пару кліків, сплачуйте та забирайте зручним для Вас способом.