Будівельні пилососи

Відео про інструмент

Будівельний пилосос — вид обладнання для прибирання сміття, бетонного пилу, будівельних відходів. Такі пристрої не призначені для прибирання будинку. Вони використовуються на будівельних майданчиках і великих промислових об'єктах. Більшість сучасних моделей підходить для вологого і сухого прибирання.

Ви можете купити будівельний пилосос прямо на нашому сайті всього в один клік.

Особливості будівельних пилососів

Пилососи для будівництва можуть збирати будівельне сміття трьома різними способами. Отже, тип прибирання буває наступних видів:

 1. Після закінчення робіт. Цей режим є традиційним, дозволяючи швидко очистити територію на будівельній ділянці.
 2. Підключення до інструменту. У цьому випадку використовується спеціальний патрубок, який підключається до штуцера.
 3. В процесі роботи. Використовується, коли спеціального штуцера-перехідника в будівельному або станковому обладнанні немає (перфоратор, дриль). В цьому випадку шланг із всмоктуючою трубкою встановлюють безпосередньо в робочій зоні або як можна ближче до неї. Пил виникає і одразу ж видаляється, що не дозволяє йому накопичуватися в повітрі і забруднювати його.

Розрізняють пристрої з мішком для збору пилу (тканинним або паперовим) або пилососи без мішка. У другому випадку в ролі пилозбірника виступає спеціальний контейнер або аквафільтр.

Якщо розглядати докладніше чим відрізняється будівельний пилосос від звичайного, то до таких відмінностей відносяться:

 • велика вага;
 • збільшений розмір за рахунок великого контейнера для сміття і корпусу;
 • міцний протиударний корпус;
 • збільшений об’єм бака для сміття;
 • силова розетка на корпусі, яка служить джерелом електроживлення для підключення електроінструменту.

Чому варто вибрати будівельні пилососи Dnipro-M?

Будівельні пилососи Dnipro-M забезпечують ефективне видалення будівельного сміття. Вони здатні впоратися з рідинами, працюючи в режимі відкачування води. Також їх можна підключати до деревообробного обладнання для усунення пилу, трісок і тирси, підвищуючи комфорт при роботі в майстерні.

Ціни на будівельні пилососи залежать від обраної моделі. При цьому модельний ряд різноманітний і всі вони мають цілий перелік переваг, до числа яких можна віднести:

 • Універсальність. Наші пилососи пристосовані не тільки для сухого типу прибирання, але і для роботи з рідиною. Пилосос універсальний може викачувати воду у великих обсягах;
 • Місткість. Об’єм бака — від 30 до 60 літрів, залежно від обраної моделі. Це дозволяє використовувати їх для прибирання величезній території;
 • Міцність. Корпус виготовлений з міцної нержавіючої сталі;
 • Надійність. Наші промислові пилососи оснащені пилозахисними кнопками, а спеціальні системи фільтрації (фільтр НЕРА) дозволяють усунути до 97% твердих частинок;
 • Потужність. Наші пилососи мають високу потужність - від 1200 Вт;
 • Низький рівень шуму — до 79 Дб;
 • Довжина мережевого кабелю — 5 метрів.

Ми пропонуємо надійний будівельний пилосос в Україні. Детальну інформацію про кожну конкретну модель можна дізнатися у відповідній картці товару.

Пилосос промисловий купити можна як на сайті, так у в будь-якому фірмовому магазині нашої мережі.

Відео про інструмент

youtube-img