Ножі для садової техніки

Відео про інструмент

Ніж для садово-паркової техніки є її головним ріжучим елементом. Від ступеня його гостроти залежить якість косіння трави на садовій ділянці. Водночас важливо вибрати саме ті ножі для мотокоси і газонокосарки, які підходять для вирішення поставленого завдання — косіння або мульчування.

Особливості ножів для садово-паркової техніки

Ніж для газонокосарки може бути трьох основних видів:

  1. Для косіння. Його головним завданням є косіння трави. Такі ножі зазвичай мають прямокутну форму, а леза — довгі і широкі. Їм властива одностороння заточка і легкий вигин на краях. Завдяки високій швидкості обертання такий ніж також дозволяє подрібнювати траву, але подрібнення в цьому випадку буде грубим.
  2. Універсальні. Такі диски на мотокосу мають більш виражений плавний вигин поверхні від центру до країв. Завдяки такому рішенню можна не тільки скошувати траву, а й якісно подрібнювати її. При цьому ступінь подрібнення буде не дуже високим.
  3. Для мульчування. Такі ножі мають Z-подібну форму і, як правило, мають додаткові ріжучі зубці на кінцях лопатей. Це рішення дозволяє подрібнювати траву до дуже дрібних фракцій.

Чому варто купити ножі для садово-паркової техніки Foresta?

Ножі для газонокосарки і диски на мотокосу Foresta забезпечують якісний різ трави, а великий асортимент дозволяє вибрати підходящий для тих чи інших видів робіт.

Ножі для садової техніки Foresta виготовлені з високоміцної сталі, що дозволяє працювати навіть з щільною травою, стеблами і чагарниками. Точні робочі характеристики Ви можете дізнатися у відповідній картці товару.

Зверніть увагу, деякі ножі Ви можете купити тільки на нашому сайті.

Відео про інструмент

youtube-img