Мотокоси — вид садово-паркової техніки, призначений для скошування трави та бур'янів. Їхньою характерною особливістю є наявність двигуна (бензинового або електричного), захованого у штанзі пристрою. Він передає крутний момент на котушку з ліскою або ріжучий ніж, який зрізає стебла рослин.

Мотокоси та тримери вже давно завоювали популярність серед власників земельних ділянок, працівників ЖКГ та у сільському господарстві. За їх допомогою можна впоратися із заростями на прибудинковій території. Водночас робочий процес набагато зручніший і швидший, ніж при роботі з газонокосарками. Це пояснюється мобільністю мотокос і тримерів, завдяки чому вони дозволяють косити траву впритул до перешкод (огорож, дерев, під лавками тощо).

Деякі моделі мотокос також дозволяють виконати обрізку пагонів та гілок, підстригти кущі та невеликі дерева.

Купити мотокосу в Україні можна прямо на нашому сайті лише в один клік.

Особливості тримерів та мотокос

Залежно від конструкційних особливостей мотокоси (тримери для трави) класифікують таким чином:

 • Бензинові мотокоси — бензинові коси, характерною рисою яких є висока потужність двигуна та посилена ріжуча система. Це дозволяє їм справлятися з густими паростями, чагарниками та навіть пагонами молодих дерев. Однак такі пристрої мають важкий двигун внутрішнього згоряння, який необхідно заправляти паливом. Водночас ціни на мотокоси, як правило, вищі за електричні моделі.
 • Електричні мотокоси (електрокоса). Їхніми характерними рисами є менша вага у порівнянні з мотокосами та екологічність. Завдяки відсутності шкідливих викидів їх можна використовувати у закритих приміщеннях. Крім того, садові тримери не потрібно заправляти паливом. Їхнім головним недоліком є ​​прив'язка до електромережі, що виключає можливість роботи далеко від джерела електроживлення.
 • Акумуляторні мотокоси (тример для трави акумуляторний) — різновид тримерів, що працюють від акумуляторної батареї. Ця особливість забезпечує необхідну мобільність під час роботи з пристроєм, дозволяючи виконувати покос трави далеко від електромережі. Водночас вони зберігають всі переваги дротових тримерів.
 • Садові комбі-системи — універсальний інструмент, що розширює можливості на садовій ділянці. За допомогою спеціальних насадок комбі-системи можна використовувати як висоторіз або кущі. Це дозволяє з легкістю спилювати сухі гілки та суки на висоті, формувати крони кущів та живоплотів.

Електричні тримери підходять для невеликих ділянок з м'якою та тонкою травою. Варто зазначити, що такий інструмент не дозволяє працювати на великих територіях без використання подовжувача, також його небезпечно використовувати у сиру погоду та під час дощу.

Для великих або складних ділянок з високою та жорсткою травою, рослинністю різного віку та типу рекомендується бензинові мотокоси купити потужністю від 1000 Вт.

Чому варто вибрати мотокоси та тримери Dnipro-M?

Бензинові мотокоси Dnipro-M мають такі особливості:

 • покращений теплообмін завдяки підвищеному вмісту алюмінію у складі сплаву циліндра;
 • два поршневі кільця підвищують компресію у двигуні та покращують запуск;
 • збільшений моторесурс за рахунок хромування стін двигуна до 0,4 мм;
 • захист шатуна колінчастого валу від температурних деформацій латунним бронзовим покриттям;
 • рівномірний знос корінних шийок коленвала завдяки твердості колінчастого валу 69 HRC.

Електричні тримери Dnipro-M мають такі особливості:

 • захист від перевантаження перешкоджає виходу тримера з ладу;
 • система плавного пуску запобігає різкому ривку під час ввімкнення інструменту;
 • можливість використовувати два типи ріжучих насадок: металевий 3Т ніж та напівавтоматичну котушку;
 • розширена комплектація, яка містить всі необхідні аксесуари.

З докладними особливостями кожної конкретної моделі можна ознайомитись у відповідній картці товару в цій категорії.

Купити тримери для трави та мотокоси можна як на сайті, так і в наших салонах майстерності по всій Україні.

Мотокоси і тримери

Відео про інструмент

Бензинові

Електричні

Комбі-системи

Акумуляторні

Відео про інструмент

youtube-img