Садовий тример — ефективний ручний інструмент для покосу трави, догляду за газоном і прибудинковою ділянкою. Деякі моделі мотокос дають змогу також обрізати пагони та гілки, підстригати кущі і невеликі дерева. Інструменти відрізняються за типом двигуна, потужністю і функціями, особливостями конструкції. Ці параметри впливають не тільки на ефективність, але й на вартість. Велике розмаїтття моделей дає змогу знайти ідеальний інструмент як для великого сільського господарства, так і використання на дачі і приватній території.

Види ручного інструменту для покосу трави:

  • бензинові коси (мотокоси) — потужні, мобільні та маневрені інструменти для покосу трави різного типу;
  • електричні тримери — важать менше бензинового аналога, працюють з низьким рівнем шуму і не забруднюють навколишнє середовище;
  • садова комбі-система — універсальний інструмент, який поєднує в собі переваги двох попередніх. За допомогою спеціальних насадок з мотокоси можна зробити кущорізи та висоторізи, що дає змогу значно розширити діапазон використання інструменту і збільшити оброблювану площу. Насадки дають змогу спилювати сухі гілки та сучки на висоті, формувати крони кущів і живоплотів.

У нашому інтернет-магазині ви можете вибрати тример для трави та мотокосу, купити в один клік. Ми пропонуємо якісне садово-паркове обладнання для особистого та професійного використання — кожен зможе знайти інструмент для своїх потреб. Слідкуйте за актуальними цінами — ми регулярно проводимо акції і пропонуємо знижки.

Переваги садових тримерів і мотокос Foresta

До основних переваг тримерів і мотокос для саду Foresta можна віднести:

  • потужність і продуктивність, достатні для виконання завдань різної складності;
  • використання якісних матеріалів, що підвищує надійність і експлуатаційний термін інструменту;
  • герметичність конструкції, системи захисту від перегріву і від пилу, які забезпечують безпечну роботу;
  • функція плавного пуску для комфортного і безопасного старту роботи;
  • також ефективну і комфортну роботу забезпечують ергономічний ремінь і зручна рукоятка;
  • розширена комплектація містить необхідні аксесуари та витратні матеріали для початку роботи. На додаток до багатьох моделей надаються мастило для редуктора та олива (для бензинових двигунів).

Яку купити мотокосу для саду?

Перш ніж купити мотокосу або тример для трави, в першу чергу, необхідно оцінити обсяг роботи, тип рослин для покосу, частоту використання і площу ділянки.

Електричні тримери підходять для невеликих ділянок з м'якою та тонкою травою. Вони підходять для створення доглянутого газону і покосу трави у важкодоступних місцях. Інструмент не дає змогу працювати на великих територіях без використання подовжувача, також його небезпечно використовувати в сиру погоду і під час дощу.

Для великих або складних ділянок з високою і жорсткою травою, рослинністю різного віку і типу підійдуть мобільні бензинові коси потужністю від 1000 Вт. З використанням додаткових насадок їх можна застосовувати для стрижки чагарників і молодої порослі дерев. Шум і вихлопи під час роботи можуть стати проблемою при використанні мотокоси в житлових кварталах.

Мотокоси і тримери

Відео про інструмент

Бензинові

Електричні

Комбі-системи

Акумуляторні

Відео про інструмент

youtube-img