Доглянутий газон — гордість власників дач та приватних будинків. Домогтися його ідеального вигляду допомагають садові мотокоси та тримери. За допомогою цієї садово-паркової техніки можна скошувати траву та кущі, усувати бур'яни, доглядати прибудинкову ділянку та паркові території. Велика різноманітність моделей дозволяє підібрати оптимальний варіант для використання як на невеликих присадибних ділянках, так і на великих територіях.

Замовити мотокоси та тримери садові можна на нашому сайті лише в один клік.

Особливості мотокос та тримерів для трави

Мотокоси і тримери мають одне призначення — покос трави, але відрізняються складністю завдань і додатковим функціоналом. Садові тримери, як правило, використовують для нескладних завдань та побутового використання, мотокоси — більш універсальні, здатні впоратися з товстою та густою травою, підходять для великих територій. На що звернути увагу під час вибору інструменту:

  • Тип двигуна. Можуть бути бензиновими, електричними та акумуляторними. Перші потужні та продуктивні, але працюють шумно та виділяють у повітря вихлопні гази. Електрокоси більш тихі та екологічні, але залежать від наявності електромережі та довжини кабелю, акумуляторні — мобільні, залежать від заряду АКБ.
  • Потужність двигуна. Для більшості побутових завдань досить потужності до 1,5 кВт.
  • Ріжуча система. Існує два типи ріжучого елемента — волосінь і ніж. Вони у свою чергу відрізняються формою, забезпечуючи роботу з різним типом рослинності, виконання завдань будь-якої складності.
  • Ширина скошування. Вказує, яку площу здатний обробити тример за один прохід. Залежить від типу ріжучого елемента.

Також на продуктивність та комфорт використання впливають інші особливості конструкції: розташування двигуна, вага, формат штанги, тип приводу, ремінна система, форма ручки тощо.

Ви можете купити триммер для трав як на сайті, так і в будь-якому салоні майстерності у своєму місті.

Чому варто вибрати мотокосу Dnipro-M?

У нашому асортименті побутові та професійні садові мотокоси. Особливості інструментів:

  • бензинові, мережеві та акумуляторні моделі;
  • потужність від 11 до 26 кВт;
  • ріжуча система: волосінь + ніж;
  • зручні рукоятки та продумані ремені для комфортного використання;
  • 3 роки гарантії.

До того ж ми пропонуємо комбі-системи, які передбачають встановлення спеціальних насадок: висоторіза та кущоріза. За їхньої допомоги можна обрізати гілки, спилювати суччя, формувати крони кущів та живоплотів. З особливостями кожної моделі Ви можете ознайомитись у відповідній картці товару.

В інтернет-магазині Dnipro-M Ви можете купити триммер у Києві, Одесі, Дніпрі, Львові та інших містах України. Оформляйте покупку в пару кліків, сплачуйте та забирайте зручним для Вас способом.