Заклепки

Будівельна заклепка — кріпильний елемент для з'єднання двох або декількох деталей за допомогою заклепувального пістолета, молотка або спеціальної насадки на шуруповерт. Зазвичай використовується для завдань, в яких утруднене проведення зварювальних робіт, або для з'єднання незварювальних матеріалів. Вони знайшли широке застосування для різних будівельних завдань і монтажних робіт, в машинобудуванні, хімічній, електронній та суднобудівній промисловості.

Ви можете купити заклепки на нашому сайті всього в один клік.

Особливості заклепок

Заклепки розрізняються за видом, призначенням, способом монтажу і навантаженням, яке здатні витримати. Кріплення з правильно підібраними заклепками не поступається міцностю та довговічностю зварному з'єднанню. Основні види заклепок:

  • звичайні (забивні). Найпоширеніший метиз, широко використовується в будівництві, оскільки дозволяє надійно з'єднувати металеві конструкції, які схильні до високих навантажень. Для монтажу необхідно використовувати молоток;
  • витяжні. Прості в монтажі, дозволяють з'єднувати матеріали, навіть якщо доступ до них можливий тільки з одного боку. Для встановлення використовується спеціальний інструмент — заклепувальник, також може застосовуватися шуруповерт зі спеціальною насадкою;
  • різьбові. Забезпечують розбірне різьбове з'єднання, застосовуються для тонких матеріалів. Для монтажу також необхідний заклепувальний пістолет.

При виборі заклепок необхідно не тільки враховувати їх тип, але й діаметр, довжину та

матеріал, з якого вони зроблені.

  • заклепки алюмінієві стійкі до корозії, широко застосовуються в будівництві;
  • кріплення з нержавіючої сталі мають високу міцність та антикорозійні властивості;
  • мідні заклепки зазвичай використовуються при монтажі покрівлі та мідних водостоків.
  • латунні кріплення стійкі до корозії, температурних перепадів, підвищеної вологості і високого тиску.

Чому варто вибрати заклепки Dnipro-M?

У нашому асортименті великий вибір витратних матеріалів для заклепувальних пістолетів. Витяжні алюмінієві заклепки використовуються для скріплення пластмас і листового металу. Рекомендована товщина закріплювального матеріалу та діаметр свердла залежать від розміру заклепки.

Більш детально ознайомитися з характеристиками можна у відповідній картці товару.

Купити заклепки будівельні в Україні можна прямо на сайті або в наших салонах майстерності.