Акумуляторні болгарки

Відео про інструмент

Під час будівельних чи ремонтних робіт не завжди є можливість підключитись до електромережі — у таких ситуаціях допомагають автономні інструменти. Одним з таких є акумуляторна кутова шліфмашина. Вона дозволяє виконувати виїзні та висотні завдання, працювати в умовах перебоїв з електрикою та у важкодоступних місцях. Такі КШМ незамінні в автомайстернях, для різних робіт на дачі та в заміському будинку, сантехнічних та аварійних завдань.

Замовити акумуляторну КШМ можна на нашому сайті лише в один клік.

Особливості акумуляторних болгарок

Головна перевага акумуляторної кутової шліфмашини — її автономність і мобільність. Вона дозволяє переміщатися по об'єкту без прив'язки до довжини кабелю та наявності подовжувача, водночас час роботи обмежений зарядом АКБ. Зазвичай такі болгарки працюють тихіше мережевих аналогів. Велика різноманітність моделей дозволяє знайти необхідний варіант як для домашнього, так і професійного використання. Під час вибору необхідно звернути увагу на такі характеристики:

  • Напруга акумулятора. Вказує на продуктивність болгарки, визначає складність завдань, із якими може впоратися інструмент. Для побутового використання достатньо 12 В.
  • Тип акумулятора. Найбільш поширений варіант — літій-іонні (Li-Ion) батареї. Вони легкі, не схильні до саморозряду, швидко відновлюють заряд.
  • Ємність аккумулятору. Цей показник впливає на час роботи на одному заряді.
  • Швидкість обертання. Впливає на загальну продуктивність і якість результату, визначає тип матеріалу та рівень складності завдань.
  • Діаметр диска. Ще один показник, від якого залежить спектр робіт, що виконуються. Чим більше диск, тим складніше завдання здатний виконати інструмент. Для більшості завдань підходять моделі з диском на 125 мм.

Приємний бонус — розширена комплектація. Добре, якщо інструмент йде в наборі з необхідними АКБ, зарядним пристроєм, кейсом для зберігання та комплектом відповідних дисків.

Ви можете купити акумуляторну болгарку як на сайті, так і у будь-якому салоні майстерності у своєму місті.

Чому варто вибрати акумуляторну кутову шліфувальну машину Dnipro-M?

У нашому асортименті болгарк