Хомути

Хомути — кріпильні елементи, які використовують для маркування, кріплення або збірки кабелів під час виконання електромонтажних робіт. Вони дозволяють об'єднати кілька проводів в один суцільний пучок і надійно зафіксувати кабелі на зовнішніх і внутрішніх конструкціях.

Купити хомути можна на нашому сайті всього в один клік.

Особливості пластикових хомутів

Пластиковий хомут, за своєю суттю, є вузькою смужкою з гнучкого полімеру високої міцності. Вони можуть мати різне кольорове маркування і ширину. Від величини останньої залежить навантаження, з яким впорається хомут.

Залежно від свого призначення і особливостей конструкції вони діляться на:

  • Термостійкі. Виготовлені з нейлону, стійкого до впливу високих температур (до 120 °С) протягом тривалого часу.
  • З отвором для монтажу. Мають отвір для фіксації стяжки на поверхні за допомогою кріпильних елементів: гвинтів, саморізів і т.д.
  • Посилені. Мають той самий принцип роботи, що і звичайний пластиковий хомут, але відрізняються своєю конструкцією. В таких стяжках фіксатор виконаний з нержавіючої сталі, а на стрічці немає зубів.
  • З горизонтальним замком. Такі хомути можна використовувати неодноразово при монтажі та бандажуванні кабелів. Вони забезпечують швидке і просте встановлення, дозволяючи корегувати затяжку джгута за необхідністю.
  • З важелем для відкривання. Багаторазові хомути для укладання кабелів. Вони оснащені спеціальним важелем, що дозволяє зручно розблокувати замок.

Також розрізняють багаторазові й одноразові хомути. Перший тип, як випливає з назви, можна використовувати кілька разів без ризику їх пошкодження.

Одноразовий затяжний хомут дозволяє зв'язати дроти в джгути або зафіксувати їх. З одного боку такого хомута знаходиться замок, а з іншого — виступи, за допомогою яких відбувається затягування хомута в замку. Зняти його без його розрізання не вийде.

Чому варто вибрати пластикові хомути Dnipro-M?

Наш асортимент пластикових хомутів включає в себе кілька видів виробів різної довжини в чорному і білому кольорі. Ви можете дізнатися головні особливості кожної конкретної стяжки у відповідній картці товару.

Купити хомути можна прямо на цьому сайті або в наших салонах майстерності по всій Україні.