Торцювальні пили

Відео про інструмент

Торцювальні пили — вид електричних дискових пил, призначенням яких є точне і швидке розпилювання під прямим і похилим кутом заготовок з різних матеріалів: деревини, пластика, композиту і навіть металу. Такий торцювальний верстат по дереву знайшов своє застосування при монтажі різних конструкцій, а також у будівництві та оздоблювальних роботах. Також даний вид електроінструменту використовується у виробництві меблів і в дизайн-студіях.

Купити торцовку можна на нашому сайті всього в один клік.

Особливості торцювальних пил

Торцювальна пила ціни може мати різні, залежно від конструкційних особливостей.

Їх конструкція включає в себе редуктор з двигуном, ручку з пусковою кнопкою, пильний диск і станину. Пили торцювальні купити можна з такими типами двигунів:

  1. Колекторний. Характерною рисою такого двигуна є високий крутний момент. При цьому він має потребу в регулярній заміні колекторних щіток, що швидко зношуються.
  2. Асинхронний. Тихий в роботі і не настільки вибагливий до обслуговування, як колекторний. Це пояснюється відсутністю щіток.

Сам верстат кріпиться до рівної жорсткої поверхні, наприклад, до столу. Кут нахилу регулюється спеціальним фіксатором. Водночас одні пили можуть повертатися тільки в одному напрямку, а інші — в обидва боки.

Вибір класу такого електроінструменту залежить від інтенсивності робіт. Для періодичного використання в домашній майстерні підійдуть побутові моделі. Вони мають мінімальний набір функцій, які часто потрібні в таких випадках.

Професійна пила торцювальна потрібна в тих випадках, коли є необхідність регулярних і тривалих робіт. Такі пили мають розширений вибір функцій і збільшений термін служби, дозволяючи справлятися зі складними роботами.

До функціональних можливостей торцювальних пил відносяться:

  • Поворот столу. Дозволяє налаштовувати кут розпилювання. Стандартним значенням вважається кут 45°, проте деякі моделі дозволяють виставити це значення до 62°.
  • Похилий різ. Можливість виконувати різ матеріалу у вертикальній площині під будь-яким кутом.
  • Функція протяжки. За рахунок встановлення двигуна на спеціальних напрямних пила