Реноватори

Відео про інструмент

Реноватори — багатофункціональний електроінструмент, здатний виконувати широкий спектр робіт, залежно від типу встановленої насадки. Він має й інші назви: багатофункціональний інструмент або мультитул.

Варто зазначити, що даний інструмент не є вузькоспеціалізованим. Це означає, що він не здатний повноцінно замінити такі інструменти, дозволяючи лише виконувати роботу невеликого обсягу. Особливо актуальне його використання у важкодоступних місцях для виконання таких завдань:

 • шліфування поверхонь;
 • заточка інструменту;
 • зачистка деталей;
 • зачистка плиткових швів і стиків;
 • відрізання елементів впритул до стіни і т.д.

Купити реноватор можна прямо на нашому сайті всього в один клік.

Особливості реноватора

Принцип роботи інструменту базується на низькоамплітудному коливанні. У реноватора насадки не обертаються, а просто вібрують, швидко рухаючись з боку в бік. Завдяки цьому інструмент майже не утворює пилу при роботі.

Реноватор є економічним рішенням завдяки тому, що немає необхідності купувати кілька різних інструментів одразу.

Вибираючи реноватор, слід дивитися на такі параметри:

 1. Потужність. У реноватора цей параметр за визначенням невеликий — до 500 Вт. Мультитули потужністю до 200 Вт підходять для нерегулярних робіт по дому невеликого обсягу. Для інтенсивного використання рекомендується вибирати потужність більше 300 Вт.
 2. Частота коливань. Цей параметр можна самостійно налаштувати в реноваторі, тому що для різних видів робіт і матеріалів потрібні різні настройки. Зазвичай частота коливань складає в діапазоні від 5 до 22 000 обертів на хвилину. При цьому багато моделей мають функцію перемикання швидкостей.
 3. Тип живлення. Можуть бути мережевими або акумуляторними. Тут все залежить від особистих переваг і умов роботи. При цьому акумуляторні моделі забезпечують повну свободу дій, тому що не мають мережевого шнура і не прив'язані до електромережі.

Чому варто вибрати реноватори Dnipro-M?

Реноватори Dnipro-M мають такі особливості:

 • можливість роботи з великим спектром матеріалів;
 • наявність регулятора коливань, за допомогою якого можна самостійно виставити швидкість руху насадки відповідно до матеріалу;
 • можливість установки насадки для видалення пилу;