Акумуляторні степлери

Відео про інструмент

Акумуляторні степлери — вид будівельного електроінструменту, призначенням якого є скріплення між собою різних покриттів, заготовок і конструкцій з різних матеріалів: дерева і деревини (ДВП, ДСП, фанера і ін.), тканин, шкіри, листового металу, пластику і т.д. Процес кріплення здійснюється за рахунок забивання інструментом скоб, цвяхів або штифтів.

Степлер будівельний акумуляторний часто використовується на меблевому виробництві. Також такі інструменти застосовуються при виконанні будівельних, монтажних і ремонтно-оздоблювальних робіт.

Електропривод таких будівельних степлерів забезпечує рівну і розмірену роботу, в той час як акумуляторна батарея робить цей інструмент повністю автономним і незалежним від електромережі.

Купити степлер акумуляторний можна на нашому сайті всього в один клік.

Особливості акумуляторних степлерів

Акумуляторний будівельний степлер також називають нейлер акумуляторний. При його виборі слід дивитися на такі особливості:

  1. Потужність. Цей показник впливає на силу удару. Чим більша потужність, тим більший спектр матеріалів може бути оброблений. Однак варто враховувати, що чим більша потужність інструменту, тим більш ємним повинен бути акумулятор і тим швидше буде витрачатися його заряд.
  2. Глибина забивання скоб. Чим глибше забита скоба, тим міцніше вона тримається. Для побутового використання вистачить значення глибини 8-10 мм.
  3. Швидкість роботи. Даний параметр визначає розмір інтервалу між ударами. Чим менше це значення, тим швидше починається наступний цикл, що впливає на швидкість роботи пристрою в цілому. Якщо при нерегулярному побутовому використанні швидкість роботи не грає особливої ролі, то в професійному будівництві цей параметр є одним з основних.
  4. Ємність картриджа. Від цього параметра залежить кількість скоб, які можна зарядити за раз. Великий обсяг картриджа дозволить перезаряджати скоби набагато рідше.

Водночас слід звертати увагу на додаткові параметри акумуляторного цвяхозабивача: ємність акумулятора, вага і зручність використання. Також має значення наявність додаткових функцій (регулювання гли