Набори акумуляторного інструменту

Набір акумуляторного інструменту — готовий комплект декількох інструментів, акумуляторних батарей і зарядних пристроїв. Готовий набір дозволяє відразу приступити до роботи, без необхідності збирати комплектацію окремо. Деякі набори містять у собі кейс, що дозволяє надійно зберігати і зручно транспортувати інструмент.

Ви можете купити набори інструментів на нашому сайті всього в один клік.

Особливості наборів акумуляторного інструменту

Одним з найбільш важливих вимог до інструменту в процесі виконання будівельних або ремонтних робіт є його мобільність. Саме акумуляторний інструмент має повну автономність і не залежить від наявності розетки.

До складу набору можуть входити найрізноманітніші інструменти, тому в першу чергу слід визначитися з видами робіт, для яких він підбирається. Наприклад, монтажники часто вибирають дрилі, ножівки, шуруповерти і болгарки, а для демонтажних робіт необхідний перфоратор у наборі.

При виборі певного набору слід враховувати два аспекти:

  1. Комплектація набору. Це може бути один певний інструмент у комплекті з акумуляторною батареєю і зарядним пристроєм, а може бути кілька різних інструментів. Для деяких з них також можуть знадобитися додаткові насадки — важливо, щоб вони також були в наборі.
  2. Параметри елементів живлення. Основним параметром є напруга. Для домашнього використання і нерегулярних ремонтних робіт вистачить батареї напругою 12 В, у той час як для масштабного будівництва слід вибирати акумулятор напругою 18 або 20 В.

Чому варто вибрати набори акумуляторного інструменту Dnipro-M?

Особливістю акумуляторного інструменту Dnipro-M є використання універсального акумулятора 12 і 20 В, що дозволяє поєднувати його з різними видами інструмента з відповідної лінійки. Таким чином, маючи всього одну акумуляторну батарею, можна працювати з шуруповертом, болгаркою та іншими інструментами. Достатньо просто переставити акумулятор з одного інструмента на інший.

Різноманітність наших наборів забезпечує реалізацію потреб користувачів у ремонті, будівництві і садово-паркових роботах.

З детальними характеристиками конкретного набору можна ознайомитися у відповідній картці товару.

Купити набори акумуляторного інструменту можна як на сайті, так і в мережі наших салонів майстерності по всій Україні.