Власники дач та приватних будинків знають, що догляд за газоном потребує регулярності та правильно підібраного садового обладнання. Зрізати рослинність на однакову висоту по всій ділянці, надати акуратного вигляду садовим доріжкам та прибудинковій території допомагає газонокосарка. Велика різноманітність моделей дозволяє підібрати оптимальний варіант як для дачі та будинку, так і парку та великої садової ділянки.

Замовити газонокосарку можна на нашому сайті лише в один клік.

Особливості газонокосарок

Газонокосарки відрізняються типом двигуна, конструкцією та різними функціями, які впливають на продуктивність та комфорт використання. Під час вибору необхідно відштовхуватися від площі ділянки, складності завдань та частоти використання. За типом двигуна бувають:

  • Механічними. Найпростіші моделі, що працюють від м'язового зусилля. Вони безшумні та екологічні, дозволяють регулювати висоту скошування. Підійдуть для невеликих ділянок.
  • Електричні. Прості у складанні та обслуговуванні, працюють екологічно та відносно тихо. Площа обробки обмежена довжиною мережевого кабелю та подовжувача. Оптимальний вибір для невеликих та середніх ділянок.
  • Бензиновими. Потужні та мобільні, справляються з травою будь-якої жорсткості, бур'янами, чагарниками. Вони галасливі, важкі, викидають в атмосферу вихлопні гази, потребують заправки паливом. Зазвичай їх обирають для великих ділянок, міських комунальних завдань.
  • Акумуляторні. Автономні та мобільні, не вимагають заправки паливом та наявності електрики