Фрезери по дереву

Відео про інструмент

Фрезери — це вид ручних деревообробних електроінструментів, який призначений для профілювання крайок дерев'яних виробів, свердління сліпих і наскрізних отворів, вирізання пазів. Він також підходить для обробки виробів із пластику, штучного каменю, акрилу, гіпсу, епоксидної смоли і деяких видів м'яких металів. Для кожного типу матеріалу призначені різні набори фрез.

Купити фрезери по дереву можна в нашому інтернет-магазині всього в один клік.

Види і особливості фрезерів

За типом конструкції фрезери бувають трьох видів:

 1. Вертикальні (верхні). Встановлюються над заготівлею. В їхній центральній частині фіксується фреза, що обертається. Така конструкція полегшує утримання інструменту в процесі роботи. Фрезер вертикальний підходить як досвідченим майстрам, так і новачкам. Ділиться на нерухомий і заглибний фрезер.
 2. Крайкові. Підходять для обробки крайок і зняття фасок. Цей різновид легший за попередній тип, що робить їх зручнішими для виконання вузькоспеціалізованих завдань. Такі фрезери підходять для регулярних робіт у майстернях, що робить недоцільним їх використання в домашніх умовах.
 3. Ламельні. Вузькоспеціалізований тип інструменту. Призначені для виготовлення пазів і замків, які зустрічаються на вагонці або підлогових покриттях. З причини конструкційних особливостей цей тип зручний у роботі, але за рахунок свого обмеженого функціоналу не рекомендується для покупки за нечастого використання.

Купити фрезер в Україні недорого цілком можливо. При його виборі слід дивитися на такі параметри:

 • Потужність. Для домашнього використання вистачить значення від 750 до 1500 Вт. Такий ручний фрезер по дереву має невелику вагу і дозволяє впоратися з м'якою деревиною і гіпсокартоном. Більш потужні професійні фрезери складно назвати ручними. Вони мають велику вагу і використовуються в майстернях.
 • Частота обертання шпинделя. Від цього параметра залежить чистота оброблюваної поверхні. Для більшості видів робіт оптимальним значенням є швидкість обертання в діапазоні 8000-24000 обертів на хвилину. При виборі варто враховувати, що швидкісні моделі видають більше шуму і потребують спеціальних фрез.
 • Тип цанги. Бажано, щоб цанга була виконана із загартованої сталі для забезпечення міцності в процесі роботи. Дана частина є знімною, що дозволяє замінити її за бажанням.
 • Конструкція підошви. Розрізняють литу і штамповану. Перший тип має більш рівні пропорції і в меншій мірі схильний до деформації.

Наявність додаткових функцій, таких як плавний пуск і регулювання обертів. Також корисною стане функція установки змінних баз.

Від усіх цих параметрів залежить ціна фрезера. Також варто враховувати інші технічні характеристики: висоту ходу фрези, діаметр фрези по дереву, діаметр цанги т.д.

Чому варто вибрати фрезери Dnipro-M?

Фрезери Dnipro-M мають такі особливості:

 • точність роботи до 0,1 мм завдяки функції мікроналаштування висоти фрезерування;
 • револьверний упор підвищує точність роботи;
 • мідна обмотка двигуна і використання лаку в якості покриття ротора підвищують експлуатаційний термін;
 • функція регулювання обертів дозволяє виставити необхідну швидкість обертання;
 • захист від випадкового пуску і фіксація кнопки старту виконана на одному джойстику.

Більш детальну інформацію про конкретні моделі можна знайти у відповідній картці товару.

Ви можете купити фрезери прямо на сайті або в мережі наших фірмових магазинів.

Відео про інструмент

youtube-img