Бетонозмішувачі

Бетонозмішувачі — пристрої, призначенням яких є змішування будівельних сумішей та розчинів. Зокрема, за їх допомогою перемішують цемент з різними наповнювачами (щебенем, піском та ін.) та водою для виготовлення бетону. Таке обладнання використовується на різних будівельних майданчиках.

Купити бетонозмішувачі можна на нашому сайті лише в один клік.

Особливості бетонозмішувачів

Бетонозмішувач складається з двигуна, барабана, що обертається, і жолоба. Усі компоненти розчину прокручуються у барабані, рівномірно змішуючись. Завданням бетонозмішувача є забезпечення однорідності суміші як всередині барабана, так і під час розвантаження цементу.

За принципом роботи розрізняють такі види бетонозмішувачів:

  1. Шнекові (примусової дії). Перемішування відбувається за допомогою потужних лопатей. Такі пристрої можуть перемішати навіть найменші компоненти будь-яких складів, включно з бетоном. Їхньою характерною рисою є перемішування розчинів з великою інтенсивністю.
  2. Гравітаційні. Змішування компонентів відбувається за допомогою барабана, що обертається і таким чином перемішує розчин. Лопаті в цьому випадку розміщені так, щоб внаслідок цього вийшла найбільш однорідна суміш. Водночас процес очищення ємності барабана та самих лопатей був максимально спрощений. Це виключає налипання залишків розчину на елементах бетонозмішувача.

У свою чергу гравітаційне обладнання ділиться на:

  • Вінцеві. Барабан таких пристроїв підперезаний зубчастою «короною», за рахунок якої він і обертається. Вінці можуть виготовлятися з чавуну, поліуретану чи сталі.
  • Редукторні. У таких моделях барабан обертається за рахунок двигуна, на який насаджений редуктор. Редуктор має захист від пилу і піску, що робить цей вид найбільш надійним. Однак якщо механізм вийде з ладу, його ремонт неможливий, що вимагає повної його заміни.
  • Вільні. У таких бетонозмішувачах лопаті барабана піднімають компоненти суміші в процесі свого обертання, а потім кидають їх назад, перемішуючи розчин. Такі пристрої мають розбірну конструкцію, що полегшує їхнє транспортування та зберігання.

Чому варто вибрати бетонозмішувачі Dnipro-M?

До головних особливостей бетонозмішувачів Dnipro-M відносяться:

  • товщина стінок бака дозволяє готувати суміш з компонентами великої фракції;
  • пластиковий кожух захищає двигун від потрапляння вологи, пилу та дрібного будівельного сміття;
  • термозапобіжник на обмотці статора електродвигуна забезпечує додатковий захист від перегріву;
  • зручне засипання та розвантаження сумішей завдяки широкій горловині;
  • міцна фіксація перекидного колеса за допомогою педалі під праву ногу.
<