Фрези для гравера

Гравер є багатофункціональним інструментом, здатним обробляти різні тверді матеріали. За його допомоги можна не тільки наносити гравіювання, але й свердлити, шліфувати та виконувати різну обробку дерева, металу, скла, кераміки, пластику тощо. Роблять пристрій таким універсальним фрези для гравера. Різноманітність насадок дозволяє використовувати інструмент для різних матеріалів та типів завдань.

Замовити фрези для бормашин можна на нашому сайті лише в один клік.

Особливості фрез для гравера

Конструкційно фреза являє собою робочу частину, що виконує безпосередню обробку виробу, і хвостовик, що фіксує насадку в патроні обладнання. Насадки відрізняються матеріалами, формою робочої області та розміром хвостовика. Ці характеристики визначають тип завдань та матеріали, які вони можуть опрацьовувати насадки.

  • Фрези по дереву для гравера забезпечує високу точність обробки, дозволяють отримувати різні візерунки, виконати полірування.
  • Фрези для гравера по металу можна використовувати для виконання як чорнової, так і основної обробки твердих матеріалів.
  • Фрези для скла дозволяють акуратно обробляти крихкий матеріал.

Також існують спеціальні фрези для гравера по пластику та для роботи з каменем. Вибирати насадки необхідно з урахуванням типу оброблюваного матеріалу та області застосування.

Ви можете придбати фрези для гравера як на сайті, так і у будь-якому салоні майстерності у своєму місті.

Чому варто вибрати фрези для гравера Dnipro-M?

У нашому асортименті набір твердосплавних фрез, призначених для використання з граверами або прямими шліфувальними машинами. Особливість насадок:

  • виготовлені із твердосплаву (92 HRC), що дозволяє використовувати їх для роботи з різними твердими металами;
  • набір складається з найбільш використовуваних насадок;
  • в комплекті зручний кейс для зберігання та транспортування.

З особливостями фрез для гравера Ви можете ознайомитись у відповідній картці товару.

В інтернет-магазині Dnipro-M Ви можете купити фрези по металу, дереву та пластику у Києві, Одесі, Дніпрі, Львові та інших містах України. Оформляйте покупку в пару кліків, сплачуйте та забирайте зручним для Вас способом.