Зварювальні краги

Краги зварювальні — спеціалізований елемент захисної екіпіровки для проведення зварювальних робіт. Термостійкі рукавички допомагають захистити руки від бризок металу, іскор, дії високих температур, пошкоджень і бруду.

Ви можете купити краги для зварювання на нашому сайті всього в один клік.

Особливості рукавичок зварювальника

Краги можуть бути у вигляді рукавичок і рукавиць, розрізняються за матеріалом виготовлення, довжиною, сезонністю, можуть бути додатково посилені. Але до всіх них виставляються однакові вимоги: вони повинні бути вогнестійкими, термостійкими, вологостійкими, міцними і довговічними.

Класифікація рукавичок зварювальника за типом матеріалу:

  • брезентові — найбільш дешеві, але менш за все стійкі до високих температур і пропалювання іскрами, краплями розпеченого металу;
  • повстяні — не запалюються, не пропалюються бризками металу, мають слабку теплопровідність;
  • спілкові — найбільш стійкі до іскор і бризок металу, високих температур, еластичні і міцні. Зазвичай мають внутрішній бавовняний або флісовий шар, який забезпечує вентиляцію і зберігає руки в теплі навіть в умовах роботи на холоді.

Ще один популярний варіант — комбіновані або посилені рукавички для зварювальних робіт, які забезпечують додатковий захист під час роботи.

Залежно від форми бувають трьох видів:

  • рукавиці зварювальні з відділенням для великого пальця;
  • трипалі — з відділеннями для великого і вказівного пальця;
  • рукавички.

Останні є найбільш універсальним і практичним варіантом для проведення зварювання різного типу. Також при виборі краг необхідно звернути увагу на їхню довжину: короткі зазвичай підходять для нескладних, нетривалих робіт, подовжені — для виконання тривалих і професійних завдань.

Чому варто вибрати рукавички для зварювання Dnipro-M?

У нашому асортименті великий вибір зварювальних рукавичок, які виготовляються з натуральної шкіри. Є моделі, додатково посилені захисними накладками зі спілка. Ці вставки дозволяють додатково захистити ділянки рук, які найбільш схильні до механічного і впливу високих температур. Також є рукавички зварювальника для точних робіт, які забезпечують підвищену чутливість до дрібних предметів і додатковий комфорт під час використання зварювального напівавтомата, при аргонодуговому зварюванні.

З більш детальними характеристиками можна ознайомитися у відповідній картці товару.

Купити зварювальні рукавички в Україні можна прямо на сайті або в наших салонах майстерності.