Акумуляторні тримери

Доглянутий газон із м'якою зеленою травою є не лише прикрасою прибудинкової території, а й гордістю власників. Правильно доглядати газон, скошувати траву навіть у важкодоступних місцях допомагає акумуляторний триммер. За його допомоги можна усунути рослинність вздовж стін, бордюрів та парканів, під чагарниками та лавками, на нерівному рельєфі. Різноманітність моделей дозволяє підібрати інструмент залежно від площі ділянки та типу рослинності.

Замовити акумуляторну електрокосу можна на нашому сайті лише в один клік.

Особливості акумуляторних тримерів

Головна особливість акумуляторних мотокос — автономність і мобільність. Вони не залежать від бензину та електрики, працюють від АКБ. До того ж мають ряд інших переваг перед бензиновими та електричними аналогами, наприклад, вони працюють досить тихо, не виробляють вихлопних газів, легкі та маневрені. Відсутність мережного кабелю не тільки дозволяє працювати на будь-якій відстані від будинку, але й робить використання інструменту безпечнішим та зручнішим. До недоліків можна віднести необхідність періодичної зарядки акумулятора. Під час вибору інструменту необхідно орієнтуватися на основні характеристики:

  • Напруга акумулятора. Чим вище цей показник, тим складніші завдання може виконати акумуляторна коса.
  • Ємніть акумулятора. Визначає, скільки часу триммер зможе пропрацювати на одному заряді.
  • Ріжуча система. У якості ріжучих елементів може виступати волосінь або ніж. Від їх виду та розміру залежить тип рослинності та складність завдань, з яким зможе впоратися інструмент.
  • Ширина скошування. Визначає, яку площу зможе обробити тример за один прохід.

Також на ефективність роботи та комфорт використання впливають інші конструкційні особливості, наприклад, тип рукоятки, конструкція штанги, вага та інші. Приємний бонус — розширена комплектація: необхідні АКБ, зарядний пристрій, відповідна котушка з волосінню або ножі.

Ви можете купити акумуляторну косу як на сайті, так і у будь-якому салоні майстерності у своєму місті.

Чому варто вибрати акумуляторний тример Dnipro-M?

У нашому асортименті акумуляторні тримери з лінійки DM20. Вони зрозумілі та прості у складанні та використанні, заміну зношених ріжучих елементів можна зробити менше, ніж за хвилину. Особливості інструментів:

  • сумісні з усіма АКБ із лінійки DM20;
  • у комплекті котушка та набір ножів;
  • 3 роки гарантії.

З особливостями кожної моделі Ви можете ознайомитись у відповідній картці товару.

В інтернет-магазині Dnipro-M Ви можете купити тример акумуляторний в Києві, Одесі, Дніпрі, Львові та інших містах України. Оформляйте покупку в пару кліків, сплачуйте та забирайте зручним для Вас способом.