Скоби, цвяхи та шпильки для будівельних степлерів — витратний матеріал, що використовується разом з відповідним обладнанням. Він може застосовуватися разом з ручними механічними, пневматичними або електричними будівельними степлерами. Призначення скоб, цвяхів та шпильок — пробивання та скріплення матеріалу, ДСП, плівки, тканини і т.п. Скоби широко використовуються у виробництві меблів, будівництві та ремонтних роботах.

Переваги скоб, цвяхів та шпильок Dnipro-M для будівельних степлерів

  • Витратники витримують потужні удари степлера завдяки якісній високоміцній сталі, з якої вони виготовлені;
  • оцинкована сталь забезпечує надійний захист скоб від корозії та надає їм додаткової твердості;
  • показники твердості скоб складають до 1400 Н/мм2;
  • Ви знайдете в нас витратники для степлерів розміром від 6 до 35 мм.

Як вибрати скоби для будівельного степлера?

Кожний скобозабивач має свої параметри, які дозволяють йому працювати тільки з певною висотою та типом скоби. Підбирати витратник для ручного, електро- або пневмостеплера потрібно виходячи з цих особливостей. Крім того, від розміру скоби, що використовується, будуть залежати її можливості. Перш ніж купувати витратник, переконайтеся, що знаєте, яка висота цвяха або шпильки Вам потрібна.

Які скоби для будівельного степлера краще?

Краще за все брати сталеві оцинковані гартовані скоби. Вони витримують навіть велику силу удару без деформації. Ширина скоби повинна відповідати параметрам інструменту, що використовується.

Де купити скоби для будівельного степлера?

Ви можете купити скоби, цвяхи та шпильки для будівельних степлерів прямо на цьому сайті або в будь-якому фірмовому магазині Dnipro-M.

Скоби для степлера

для ударного степлера

для будівельного степлера

для електростеплера