Лінійка акумуляторного інструменту DM12 поєднує в собі широкий асортимент інструменту для різних видів робіт: свердління отворів, закручування кріпильних елементів, різання матеріалів, шліфування і т.д.

Головною її особливістю є компактність та простота роботи у важкодоступних місцях, а також універсальний акумулятор 12 В, який підходить для використання з будь-яким інструментом з даної лінійки. Це дозволяє виконати широкий спектр робіт з використанням усіх інструментів у лінійці, маючи у своєму арсеналі лише одну акумуляторну батарею (2, 2.5 або 4 А/год).

Купити інструмент з акумуляторної лінійки DM12 можна на нашому сайті лише в один клік.

Види та особливості акумуляторного інструменту DM12

Модельний ряд 12-вольтової лінійки поєднує широкий асортимент інструменту для різних видів робіт:

  1. Дрилі-шуруповерти. Інструмент, головним завданням якого є швидке закручування/відкручування кріпильних елементів: шурупів, саморізів і т.д. Найчастіше використовуються під час складання меблів, монтажа гіпсокартону, а також для свердління отворів у металі та деревних матеріалах.
  2. Болгарки (КШМ). Особливістю болгарок лінійки DM12 є їхня компактність, що дозволяє утримувати інструмент однією рукою. Вони оснащені безколекторним двигуном і мають захист від надмірного навантаження та повторного включення.
  3. Шабельні пили. Даний інструмент працює за принципом поступального руху пилки, що дозволяє використовувати їх для різання деталей різних матеріалів. Витратним матеріалом у цьому випадку виступають пиляльні полотна.
  4. Реноватори. Багатофункціональні пристрої, за допомогою яких можна виконати занурювальний пропил у фанері, ламінаті, деревині та інших матеріалах, а також відрізати цвях, зашліфувати невелику поверхню тощо. Вид роботи залежить від вибору відповідної насадки.
  5. Тріскачки. Цей інструмент значно полегшує процес відкручування та затягування різьбових з'єднань: гайок, болтів, гвинтів та інших. Стануть вірним помічником на СТО, під час складання конструкцій і т.д. Водночас варто відзначити, що акумуляторні тріскачки не призначені для зриву кріплень.

Також до асортименту акумуляторної лінійки DM12 входять ліхтар, паяльник, обприскувач, акумуляторні батареї (2, 2.5 та 4 А/год), зарядні пристрої та кейси для інструменту.

Чому варто вибрати акумулятор DM12?

З докладними особливостями та характеристиками конкретних моделей акумуляторного інструменту DM12 можна ознайомитись у відповідній картці товару.

Ви можете придбати акумуляторний інструмент лінійки DM12 на сайті або в наших салонах майстерності по всій Україні.

Акумуляторні інструменти DM12

Відео про інструмент

Шуруповерти

Болгарки

Шабельні пили

Реноватори

Тріскачки

Ліхтарі

Батареї

Зарядні пристрої

Кейси

Відео про інструмент

youtube-img