Штативи та тримачі для лазерного рівня

Відео про інструмент

Штативи та тримачі для лазерного рівня — вид допоміжного обладнання, необхідний для полегшення роботи з лазерними рівнями і нівелірами на відкритому просторі або всередині приміщення. За їх допомогою можна надійно закріпити пристрій для проведення коректних і точних вимірювань.

Купити штативи та тримачі для лазерного рівня можна на нашому сайті всього в один клік.

Особливості штативів та тримачів для лазерного рівня

Тримачі лазерних рівнів діляться на кілька різновидів, кожен з яких має свої особливості. До числа найбільш популярних відносяться:

  1. Штативи. Є пересувною опорою для лазерного нівеліра. У свою чергу, штативи діляться на два види:
  • статичні — не мають можливості регулювання по висоті, що дещо обмежує їх використання;
  • елеваційні — оснащені механізмом, за допомогою якого здійснюється підйом або опускання площадки з закріпленим нівеліром на потрібну висоту. Цей тип обладнання особливо актуальний при виконанні розмітки і монтажу різних перекриттів і натяжних стель.
  1. Телескопічна штанга. Оснащена рухомим майданчиком, яка рухається по всій довжині телескопічної конструкції з розміткою. Вона використовується тільки в закритих приміщеннях і ставиться між стелею і підлогою враспор. Підходить для робіт по розмітці горизонту на висоті, монтажі гіпсокартонних конструкцій та натяжних стель.
  2. Тримачі. Виконані у вигляді кронштейна для фіксації рівнів на різних поверхнях, як правило, на стіні. Тримачі також можна встановити на штатив або штангу.

Чому варто вибрати штативи і тримачі для лазерного рівня Dnipro-M?

У нашому каталозі представлені різні види штативів та тримачів для лазерних рівнів. З детальними особливостями кожної конкретної моделі Ви можете ознайомитися у відповідній картці товару в даній категорії.

Купити штативи та тримачі для лазерного рівня можна як на сайті, так і в наших салонах майстерності по всій Україні.