Мийки високого тиску

Відео про інструмент

Мийки високого тиску — вид обладнання, основним завданням якого є очищення різних предметів і поверхонь від забруднень за допомогою подачі води зі спеціального шланга або трубки під сильним тиском. Вони використовуються для очищення:

 • транспортних засобів (машин, мотоциклів, велосипедів та ін.);
 • фасадів будівель і різних споруд;
 • садових доріжок, асфальту, тротуарної плитки;
 • забруднень з лакофарбових матеріалів;
 • для змивання фарби з поверхонь;
 • для поливу садової ділянки;
 • для усунення затверділого нальоту.

Така мінімийка для авто є безконтактною, тобто вона не взаємодіє з поверхнею безпосередньо. Завдяки такому рішенню потік води ефективно усуває забруднення, не пошкоджуючи саму поверхню.

Ви можете купити мийки високого тиску на нашому сайті всього в один клік.

Особливості мийок високого тиску

Автомобільна мийка високого тиску має наступні основні елементи: корпус, мотор, помпа подачі води, шланг з миючою насадкою і кабель.

Щоб вибрати апарати високого тиску, важливо дивитися на:

 1. Клас миття. Цей параметр залежить від поставлених завдань. Потужні пристрої використовуються для масштабного очищення територій та об'єктів. Таке обладнання мийки має високу потужність, але і ціна на такі моделі на порядок вище.

  Мінімийка високого тиску з меншою продуктивністю підходить для миття автомобіля, очищення фасаду будівлі і багатьох інших видів робіт. Такі універсальні мийки розраховані на невеликі навантаження. Робочий тиск — до 180 бар.

 2. Тиск. Саме від значення тиску залежить сила напору води, що подається зі шланга.
 3. Продуктивність. Цей параметр впливає на витрату води. Невелика міні-мийка, що застосову для будинку, як правило, витрачає близько 600 літрів води за 1 годину роботи. При цьому витрата промислових пристроїв приблизно в 1,5-2 рази більше.
 4. Подача миючого засобу. Це може бути вбудований ш