Каталог запчастин

Тепер на нашому сайті ви можете купити не тільки надійні і довговічні електроінструменти, а й необхідні до них запчастини.

Ви зможете відразу ж зробити замовлення потрібної деталі і незабаром отримати нову, якісну запчастину, яка зробить вашу роботу з інструментами Дніпро-М ще приємніше.

У цьому розділі ви знайдете запчастини до таких ручних електроінструментів, як:

Деталі й запчастини на ручний електричний інструмент

Набір якісних електроінструментів – незамінний атрибут справжнього господаря в будинку. За допомогою свого арсеналу справжній чоловік зможе вмить усунути неполадку. Але іноді, деякі деталі виходять з ладу. Купувати новий апарат – коштує чималих грошей, та й до старого вже звикли, знаєте, як з ним управлятися. Тоді починаємо шукати деталі. Відремонтувати в Києві ручний електроінструмент на перший погляд здається складним завданням. Знайти якісні запчастини та хороших майстрів буває не так-то просто. Тепер всі ці переживання в минулому! Купити запчастини до ручних електроінструментів в хорошій якості і за доступною ціною – цілком реально!

Деталі й запчастини на будівельний фен

Будівельний фен вийшов з ладу? Не біда! Відремонтувати в Києві будівельний фен вам допоможе ТМ Дніпро-М. Тут ви зможете знайти необхідну запчастину, замінити її і повернути пристрій до роботи.

Деталі й запчастини на перфоратори

Будівельні роботи в самому розпалі, а перфоратор так невчасно перестав працювати? Швидше за все виною тому одна деталь, що вийшла з ладу. Варто лише її замінити. Ви запитаєте де купити якісну заміну? А ми відповімо, що купити запчастини для перфораторів в Києві можна у якісного і вже перевіреного вами бренду Дніпро-М.

Деталі й запчастини на УШМ

Кутова шліфувальна машина – невід’ємний помічник в обробці дерева і металу. Коли інструмент виходити з ладу – робота зупиняється і відремонтувати УШМ потрібно якомога швидше. Варто лише купити запчастини для болгарки і з легкістю повернути інструмент до життя.

Деталі й запчастини на ударну дриль

У будівництві дриль – незамінна річ. Вона може працювати як з матеріалами підвищеної твердості (ударний режим), так і з менш міцними (безударний режим). Пропрацювали довгий час і одна з деталей вийшла з ладу? Не турбуйтеся. Просто слід купити запчастину до ударної дрилі, замінити її і робота піде далі, як по маслу.

Деталі й запчастини на деревообробний інструмент

Якщо ваша циркулярна пила поламалася – не поспішайте думати, що ремонт в Україні непроста справа. Варто лише купити запасну деталь і поміняти її. Купити запчастини для циркулярної пили в Києві з хорошим співвідношенням ціна-якість цілком реально. Зверніться до добре знайомого бренду, який вже встиг завоювати повагу споживачів – «Дніпро-М».

Детальніше…