Витратні матеріали

Показані усі продукти (2)

Фільтри

Показані усі продукти (2)

Зварювальні електроди Дніпро-М

,
48 грн.203 грн.
Зварювальні електроди Дніпро-М Артикул: 71353005-22 ,
Зварювальні електроди "Дніпро-М" діаметром від 2 до 4 мм з рутиловим покриттям створені для комфортного і точного ручного дугового зварювання на побутовому та професійному рівні.
  • Діаметр від 2 мм до 4 мм
  • Вага від 1 кг до 5 кг
  • Рутилове покриття
48 грн.203 грн.
Розпродано

Дріт Дніпро-М ER70S-6 (0.8 мм)

59 грн.206 грн.
Дріт Дніпро-М ER70S-6 (0.8 мм) Артикул: 95293002
Зварювальний дріт Дніпро-М ER70S-6 застосовується у напівавтоматичних інверторних апаратах MIG/MAG у роботах з низько і среднеуглеродистими, а також низьколегованими типами сталі. Технічні дані:
  • Діаметр 0.8 мм
  • Вага от 1 кг до 5 кг
  • Захищеність шва від корозії
Обміднений дріт діаметром 0,8 мм забезпечує відмінну якість шва, зберігає рівну дугу, як при краплинному, так і при струменевому перенесенні металу в зварювальну ванну, використовуючи «коротку дугу». Герметичний і акуратний шов, захищеність шва від корозії забезпечується завдяки унікальному мідному сплаву. Проволока Дніпро-М невибаглива до різного зварювального обладнання, застосовується в середовищі захисних газів і забезпечує мінімальні витрати металу і низький рівень розбризкування при роботах.
59 грн.206 грн.

Витратні матеріали для зварювання Дніпро-М

За допомогою зварювального дроту відбувається полегшення процесу і підвищення ефективності результату при обробці тугоплавких металів. Застосовують її при напівавтоматичному зварюванні. Дріт для зварювання є гнучким електродом, тому його використовують також у вигляді металевого наплавлення.

Купити зварювальний дріт Дніпро М

Зварювальний дріт Дніпро-М, купити який можна в офіційному інтернет-магазині, , а саме модель ER70S-6 використовується у напівавтоматичних інверторних апаратах MIG/MAG при необхідності роботи з низько- і средньовуглецевими, низьколегованими типами сталі.

Головною перевагою зварювального дроту Дніпро-М є його ціна від виробника і акуратність швів, їх надійність, а також стабільне горіння дуги. Використовуючи дріт для напівавтомата, ви витрачаєте менше матеріалів за умови, що температура плавлення металу, який зварюється, і дроту збігається.

Ціна на зварювальні електроди Дніпро М

Ручне дугове зварювання на побутовому і професійному рівні під час використання зварювальних електродів Дніпро-М, ціна на які є найпривабливішою серед конкурентів, діаметром від 2 до 4 мм з рутиловим покриттям, пройде комфортно і з максимальною точністю.

Електроди для зварювання виготовлені зі зварювального дроту з нанесенням на нього шару покриття, а один з кінців (без обмазки) для кріплення до електродотримача.

Високоякісна продукція від офіційного дистриб`ютора в Києві та Україні

Якщо ви шукаєте високоякісні витратні матеріали для зварювання, то ви зможете купити зварювальні електроди в Києві і Україні в інтернет-магазині Дніпро-М. Ми надаємо безкоштовну доставку по всій країні, а також консультацію для визначення оптимального варіанта саме для вашого інструменту.

Детальніше…