Акумуляторні гвинтоверти та гайковерти

Відео про інструмент

Акумуляторні гвинтоверти — ручний електроінструмент для роботи з кріпленнями: саморізами, болтами, гвинтами. Його патрон дозволяє встановлювати насадки, які ефективні для швидкого викручування та закручування кріплень, з’єднання або роз’єднання деталей. При роботі акумуляторного гвинтоверта використовується тангенціальний удар — це полегшує взаємодію з туго закрученими болтами. Якщо необхідно прикласти зусилля, інструмент починає закручувати кріплення за допомогою дотичного удару.

Частіше за все гвинтоверти використовуються при будівельних та ремонтних роботах, в майстернях різного профілю, на СТО. В побуті використання гвинтоверта не так розповсюджено — там його замінює шуруповерт.

Переваги акумуляторних гвинтовертів Dnipro-M

В наших електричних імпульсних гвинтовертах використовуються колекторні (RS-770) та безколекторні двигуни. Кожний тип двигуна має свої переваги. Колекторні також називаються щітковими. Серед переваг RS-770 можна виділити наступні:

  • висока продуктивність;
  • високий крутний момент;
  • термін експлуатації — від 5 років.

В серії Ultra встановлені безщіткові (безколекторні) двигуни:

  • високий ККД;
  • зменшення розходу батареї до 50%;
  • стійкість до високих навантажень.

Ми пропонуємо гвинтоверти з різними додатковими можливостями:

  • Тангенціальний удар — дозволяє точно докрутити кріплення, не пошкодивши його.
  • Акумуляторний ударний гвинтоверт незамінний, якщо потрібно швидко закрутити багато кріплень.
  • Світлодіодна підсвітка — полегшує роботу при поганому освітленні.
  • Декілька режимів крутного моменту дозволяють підібрати потрібні параметри для роботи.

При виготовленні алюмінієвого корпусу редуктора гвинтовертів використовується лиття під тиском. Вибір алюмінію в якості матеріалу підвищує надійність при роботі та ефективність тепловіддачі (на 20% вище, ніж у пластикового корпусу).

В акумуляторних гвинтовертах нашого бренда використовуються 20 V батареї (тип акумулятора — Li-Ion). Їх ємність складає 2, 3 або 5 А/ч. Ці батареї також підходять до іншого акумуляторного інструменту бренда, стаючи універсальним джерелом електроенергії для всього комплекта.

Популярні питання про акумуляторні гвинтоверти

Як вибрати акумуляторний гвинтоверт?

Щоб правильно підібрати гвинтоверт акумуляторний, потрібно окреслити перелік завдань, які потрібно буде виконувати за допомогою обладнання. Виходячи з них підбирають необхідні характеристики, головні серед яких: максимальна кількість обертів, крутний момент, ємність та напруга акумулятора, наявність додаткових функцій.

Який акумуляторний гвинтоверт краще?

Потужний ударний гвинтоверт підійде для професійних робіт. У такого інструменту також мають бути додаткові функції, що полегшують роботу у важкодоступних місцях та дозволяють точно працювати з кріпленнями. Для простих завдань краще не брати найдорожчий інструмент — простого гвинтоверта виявиться достатньо.

Де купити акумуляторний гвинтоверт?

Ви можете замовити інструмент прямо на нашому сайті або відвідати будь-який фірмовий магазин нашого бренда. Вони розташовані по всій території країни.

Відео про інструмент

youtube-img