Акумуляторна лінійка

photo-ticker
photo-ticker
photo-ticker
photo-ticker
photo-ticker
photo-ticker
photo-ticker
photo-ticker
photo-ticker
photo-ticker
photo-ticker
photo-ticker
photo-ticker
photo-ticker
photo-ticker
photo-ticker
photo-ticker
photo-ticker
photo-ticker
photo-ticker
photo-ticker
photo-ticker
photo-ticker
photo-ticker
photo-ticker
photo-ticker
photo-ticker

Заряджений під кожну задачу

 • 1 батарея на 30+ інструментів
 • 16 видів інструменту
 • Максимальна потужність протягом усього життя батареї
 • 4 рівня захисту та прогумований корпус
akum-img

Заряджений на свободу

 • Вільний від дротів
 • Компактний та мобільний
 • Підходить для важкодоступних місць
 • Універсальний акумулятор для всієї лінійки
cirkular-img

Заряджений на результат

 • Флагманські моделі
 • Безщіткові технології забезпечують підвищення продуктивності
 • Збільшений ресурс +50% в порівнянні з щітковим
 • Продуманий до дрібниць
shurup-img

Лінійка акумуляторного інструменту DM20 пропонує широкий асортимент для тривалих та короткочасних видів робіт різної складності. Характерною особливістю інструменту цієї лінійки є його сумісність із загальною акумуляторною батареєю 20 В (2, 4 або 6 А/год). Завдяки цьому не потрібно докуповувати окремий акумулятор до кожного виду інструменту. Маючи у своєму арсеналі лише одну батарею, можна по черзі працювати з будь-яким інструментом лінійки.

Варто звернути увагу, що для найбільш продуктивних інструментів передбачене використання двох акумуляторних батарей одночасно.

Купити інструмент з акумуляторної лінійки DM20 можна на нашому сайті лише в один клік.

Види та особливості акумуляторного інструменту DM20

Модельний ряд 20-вольтової лінійки включає широкий асортимент інструменту для різних видів робіт:

 1. Дрилі-шуруповерти. Призначені для закручування/відкручування кріпильних елементів (саморізів, шурупів та ін.), а також свердління отворів у металі, дереві та інших видах матеріалу.
 2. Гвинтоверти. Використовуються для загвинчування та викручування довгих кріплень і дозволяють виконати свердління отворів у металі або дереві.
 3. Гайковерти. Призначені для закручування та відкручування болтів. Цей інструмент найчастіше використовується в автомайстернях, а також на будівельних об'єктах та у побуті.
 4. Перфоратори. Акумуляторний інструмент призначений для демонтажних робіт, буріння бетону, руйнування плитки та інших видів робіт.
 5. Болгарки (КШМ). Використовуються для широкого спектру завдань з різання, зачистки та шліфування твердих матеріалів, як-от камінь, бетон, цегла, плитка та інші.
 6. Шабельні пили. Цей інструмент використовується для різання дерев'яних заготовок, зрізання піни на будівельних об'єктах, обрізання гілок та інших видів робіт. Для цього інструменту не рекомендується використовувати батарею ВР-220.
 7. Реноватори. Багатофункціональний акумуляторний інструмент, за допомогою якого можна виконати занурювальний пропил у фанері, дереві, гіпсокартоні, виконати шліфувальні роботи, відрізати цвях, що стирчить, та інші види робіт. Достатньо просто вибрати відповідну насадку.
 8. Повітродувки. Дозволяють очистити прибудинкову територію від опалого листя та дрібного сміття за допомогою спрямованого повітряного потоку.
 9. Кущорізи. За допомогою цього інструменту можна надати форму чагарникам та живоплоту.
 10. Степлери. Вид акумуляторного будівельного інструменту, призначенням якого є скріплення цвяхами та скобами різних матеріалів: ДВП, ДСП, фанери, тканини, шкіри та інших.
 11. Точильні верстати. Їх призначенням є заточування ріжучого інструменту, а також чорнове та чистове оброблення деталей, зачищення шорсткостей та іржі з твердих матеріалів.
 12. Ланцюгові пили. Використовуються для розпилювання деревини, валки невеликих дерев та заготівлі дров.
 13. Лобзики. Використовуються для фігурного пропилу в листових матеріалах: фанері, пластику, масиві тощо. Дозволяють виконати рівне розпилювання деревини, гіпсокартону, пластмаси та інших матеріалів.
 14. Циркулярні пили. Даний інструмент знайшов своє застосування в деревообробних майстернях, будівельних та ремонтних роботах під час обробки листових матеріалів.
 15. Тримери. Вид садово-паркового обладнання, завданням якого є покіс трави та дрібних бур'янів на ділянці.

Також до цієї лінійки входять акумуляторні ліхтарі, батареї, зарядні пристрої та кейси для інструментів.

Чому варто вибрати акумуляторний інструмент DM20?

Акумуляторна лінійка DM20 містить у своєму асортименті інструменти як для побутового використання, так і для вузькоспеціалізованих робіт у будівництві, монтажі тощо. Відсутність кабелів дозволяє досягати важкодоступних місць, що є особливо актуальним під час висотних робіт.

До основних особливостей лінійки слід віднести:

 • універсальний акумулятор, який підходить на більш ніж 30 інструментів з лінійки DM20;
 • до 50% економії заряду батареї за рахунок безщіткових технологій;
 • батареї мають 4 ряди захисту;
 • протиударні вставки всередині батарей;
 • відсутність пам'яті в акумуляторах, що дозволяє ставити батарею на зарядку в будь-який час і за будь-якої кількості заряду;
 • інструмент серії Ultra має підвищену продуктивність.

З докладними особливостями та характеристиками кожного конкретного інструменту з 20-вольтової лінійки Ви можете ознайомитись у відповідній картці товару.

Купити акумуляторний інструмент з лінійки DM20 можна як на сайті, так і в наших салонах майстерності по всій Україні.