Автомобільні компресори

Автовласники не застраховані від різних непередбачених ситуацій під час експлуатації авто. Однією з найпоширеніших є спущене колесо. Самостійно накачати його можна за допомогою автомобільного компресора. Його також можна використовувати для підкачування шин мотоциклів, велосипедів, щоб надути м'яч або матрац для басейну і т.д. Цей простий пристрій не займає багато місця і стане незамінним помічником у гаражі.

Замовити компресор для накачування шин можна на нашому сайті лише в один клік.

Особливості автомобільних компресорів

Автокомпресори бувають мембранними, поршневими та роторними. Останні, як правило, зустрічаються на СТО та великих підприємствах. Найбільш поширений варіант — компресори поршневі. Вони є високопродуктивними, надійними, довговічними, прості у використанні, універсальні для будь-якої погоди. Різноманітність моделей дозволяє підібрати варіант для різного автотранспорту. Під час вибору необхідно орієнтуватися на діаметр коліс та необхідний об'єм повітря. Також зверніть увагу на:

  • Продуктивність. Чим більший цей показник, тим більший діаметр колеса зможе накачати компресор. Для легкових автомобілів зазвичай достатньо до 40 л/хв.
  • Максимальний тиск. Для легкових автівок достатньо значення до 3 Атм, більш універсальні моделі мають 8-10 Атм.
  • Спосіб підключення. Через прикурювач або безпосередньо до акумулятора. Перший варіант зручний та компактний, другий — більш продуктивний. Також є акумуляторні моделі, які працюють від власної батареї.

На комфорт та ефективність використання компресора для накачування шин впливають також додаткові функції, наприклад, автостоп, відкачування повітря, захист від перегріву, наявність ліхтарика та інші.

Ви можете купити автомобільний компресор як на сайті, так і в будь-якому салоні майстерності у своєму місті.

Чому варто вибрати автокомпресор Dnipro-M?

У нашому асортименті автомобільний компресор, який підходить для підкачування шин легкових автомобілів та мотоциклів. До того ж, за рахунок додаткових комплектних насадок, його можна використовувати для коліс велосипеда, м'ячів, матраців та інших надувних виробів. Особливості:

  • захист від перегріву;
  • функція «Автостоп»;
  • конектор із клапаном для скидання тиску;
  • ліхтар для підсвічування робочої зони;
  • перехідник із клемами;
  • 5 насадок у комплекті.

Також у наборі сумка для зберігання та транспортування. З особливостями кожної моделі та цінами на автомобільні компресори В