Драбини-стрем'янки

Стрем’янки — тип розкладних драбин, які можуть стояти самостійно, без необхідності додаткової опори. Спектр їх застосування доволі широкий і не обмежується певною сферою діяльності. Вони однаково ефективно використовуються у великому будівництві та побутовому ремонті при виконанні робіт на висоті.

Стрем’янки — незамінний інвентар для електриків, малярів і монтажників, оскільки люди цієї професії нерідко виконують роботу на висоті. При цьому існують спеціальні типи драбин, виконані з пластика з прогумованими ступенями.

Ви можете купити драбину прямо на нашому сайті всього в один клік.

Особливості драбин-стрем’янок

Залежно від типу конструкції, стрем’янка може мати різний функціонал. Її робоча висота підбирається виходячи з росту майстра і висоти майданчика. При цьому драбини-стрем’янки повинні оснащуватися розпіркою з металу з такими розмірами і міцністю, яких буде достатньо для утримання секцій.

Сходинки таких драбин виконуються виключно з нековзкого рифленого матеріалу, а ширина платформи повинна бути не менше 0,45 метра. Крім того, стрем’янки оснащуються пристроями для фіксації, щоб уникнути випадкового розходження в процесі роботи.

За типом конструкції стрем’янки можуть бути:

  1. Односторонні. У таких пристроях сходинки розташовані тільки з одного боку, а інша служить опорою. Цей варіант підходить для виконання робіт без сторонньої допомоги. Водночас ціна драбини цього типу нижче