Драбини-стрем'янки

Стрем’янки — тип розкладних драбин, які можуть стояти самостійно, без необхідності додаткової опори. Спектр їх застосування доволі широкий і не обмежується певною сферою діяльності. Вони однаково ефективно використовуються у великому будівництві та побутовому ремонті при виконанні робіт на висоті.

Стрем’янки — незамінний інвентар для електриків, малярів і монтажників, оскільки люди цієї професії нерідко виконують роботу на висоті. При цьому існують спеціальні типи драбин, виконані з пластика з прогумованими ступенями.

Ви можете купити драбину прямо на нашому сайті всього в один клік.

Особливості драбин-стрем’янок

Залежно від типу конструкції, стрем’янка може мати різний функціонал. Її робоча висота підбирається виходячи з росту майстра і висоти майданчика. При цьому драбини-стрем’янки повинні оснащуватися розпіркою з металу з такими розмірами і міцністю, яких буде достатньо для утримання секцій.

Сходинки таких драбин виконуються виключно з нековзкого рифленого матеріалу, а ширина платформи повинна бути не менше 0,45 метра. Крім того, стрем’янки оснащуються пристроями для фіксації, щоб уникнути випадкового розходження в процесі роботи.

За типом конструкції стрем’янки можуть бути:

  1. Односторонні. У таких пристроях сходинки розташовані тільки з одного боку, а інша служить опорою. Цей варіант підходить для виконання робіт без сторонньої допомоги. Водночас ціна драбини цього типу нижче інших різновидів.
  2. Двосторонні. Тут сходинки розташовані з двох сторін, що дозволяє двом майстрам виконувати роботу на висоті одночасно. Для цього типу також характерна підвищена стійкість при нерівномірному розподілі ваги, що дозволяє ефективно виконувати роботи на найвищій сходинці.

Переваги драбин Dnipro-M

Драбини-стрем’янки Dnipro-M створені спеціально для найбільш зручного і ефективного виконання висотних робіт у різних сферах діяльності.

До числа переваг стрем’янок Dnipro-M варто віднести наступні:

  • виготовлені з високоміцних матеріалів (алюміній, сталь), що забезпечує надійність виробу і стійкість до корозії;
  • сходинки мають рифлене покриття, що забезпечує максимальне зчеплення з підошвою;
  • надійне кріплення робочого майданчика за рахунок міцного фіксатора для запобігання відкриття в процесі роботи;
  • гумові наконечники на ніжках перешкоджають ковзанню драбини на будь-якій поверхні;
  • витримують до 150 кг навантаження, незважаючи на легкість і компактність конструкції.

На нашому сайті представлений широкий асортимент драбин-стрем’янок, що дозволить Вам вибрати найбільш підходящу модель.