Телескопічні Драбини

Роботи на дачі, в приватному будинку, на будівництві - драбини телескопічні Dnipro-M виручать в будь-якій ситуації.

Купити металеву драбину телескопічну Dnipro-M в Києві

Усі позиції виготовлені з високоякісного алюмінію і оснащені системою захисту пальців від удару. Лінійка відрізняється максимальною стійкістю - перша сходинка додатково фіксується куточком, а ступені мають рифлену антиковзну поверхню.

Як вибрати телескопічну драбину?

Торгова марка Dnipro-M пропонує телескопічні драбини металеві для будь-яких потреб. У нас Ви знайдете такі моделі:

  • Драбина Dnipro-M TL139

Довжина моделі в розкладеному вигляді - 3,8 м. До TL139 в комплекті йде чохол. Дуже практичний аксесуар для зберігання складеної драбини на горищі, в гаражі, або просто в квартирі.

  • Драбина Dnipro-M TL126

Драбина TL126 довжиною 2,6 м зручна в транспортуванні і зберіганні.

Висота виробу в складеному вигляді складає 84,5 см.

  • Драбина Dnipro-M TL132

Будь-які монтажно-будівельні, садові роботи або побутові завдання значно полегшить універсальна драбина Dnipro-M TL132 довжиною 3,2 м. Дана модель витримує навантаження до 150 кг.

  • Драбина Dnipro-M TL138

Телескопічна драбина TL138 - втілення надійності і практичності на будь-який будівельно-ремонтної майданчику. Довжина моделі в розкладеному вигляді - 3,8 м, в складеному - 102, 5 см.

  • Драбина алюмінієва телескопічна Dnipro-M TL250 5 м

Алюмінієва драбина висотою 5 м витримує вагу до 150 кг. Одна із переваг моделі – конструкція з двома секціями. Усі сходинки фіксуються до стійок заклепками, що на відміну від кріплення шурупами, не спричиняють деформацію алюмінію. До того ж перша сходинка для більшої надійності закріплена кутниками.

  • Драбина алюмінієва телескопічна Dnipro-M TL238 3,8 м

Драбина висотою 3,8 м виконана з високоякісного алюмінію й розрахована на вагу до 150 кг. Завдяки телескопічній конструкції інвентар швидко розкладається і складається. Спеціальні запобіжники в 2 см захищають пальці оператора від травмування під час використання драбини.

Драбина розкладна алюмінієва - ціна від виробника

Інтернет-магазин електро- і бензоінструменту Dnipro-M пропонує якісні телескопічні сходи від виробника, аксесуари, а також витратні матеріали для різних завдань по роботі з деревом, металом, каменем і тд. Ми можемо доставити драбину стремянку в будь-яке відділення "Нова пошта" (Львів, Одеса, Харків, Запоріжжя і тд) за 1-2 дні.

Якщо бажаєте купити алюмінієву розкладну драбину - ласкаво просимо до Dnipro-M!