Обігрівачі інфрачервоні

Необхідність у додаткових джерелах обігріву з'являється, коли недостатньо централізованого опалення або воно повністю відсутнє. Один з ефективних та безпечних способів створити у приміщенні комфортну температуру — використання інфрачервоного обігрівача. Вони рівномірно нагрівають приміщення і навколишні предмети, не нагріваючи і не пересушуючи при цьому повітря, економно витрачають електроенергію. Обігрівачі забезпечують швидкий обігрів приміщення, не передбачають циркуляцію нагрітого повітря, а значить і пилу, що міститься в ньому, працюють безшумно і не видають специфічний запах.

Замовити інфрачервоний обігрівач можна на нашому сайті всього в один клік.

Особливості інфрачервоних обігрівачів

Обігрівачі з інфрачервоним випромінюванням відрізняються не лише зовнішнім виглядом, але й характеристиками, тому під час їхнього вибору необхідно враховувати тип та площу приміщення, частоту використання. Що врахувати під час вибору:

  • Діапазон випромінювання. Довгохвильові (температура нагріву від 100 до 600 градусів) економічні, оптимальні для домашнього застосування. Середньохвильові (від 600 до 1000 градусів) та короткохвильові (від 1000 градусів) використовуються у промислових цехах, великих комерційних приміщеннях з високими стелями, на відкритих об'єктах. У житлових будинках не встановлюються.
  • Тип нагрівального елемента. Можуть бути вольфрамовими, галогеновими, карбоновими, плівковими та керамічними. Для побутового використання, як правило, надають перевагу інфрачервоним панелям.
  • Тип виконання. Настінні та стельові установки підходять для додаткового зонального обігріву, підлогові — найбільш універсальні, тому що їх можна переміщати у потрібне місце та прибирати за непотрібністю. Плінтусні варіанти використовують, як правило, у місцях із недостатньою теплоізоляцією, наприклад, під панорамними вікнами.

Також важливо правильно розрахувати необхідну потужність з урахуванням особливостей та площі приміщення.

Ви можете придбати інфрачервоні обігрівачі як на сайті, так і у будь-якому салоні майстерності у своєму місті.

Чому варто вибрати інфрачервоний радіатор Dnipro-M?

У нашому асортименті інфрачервоні конвектори з довгохвильовим випромінюванням, яке легко та комфортно сприймається людським тілом. Особливості моделей:

  • мають оптимальні розміри та вагу;
  • виготовлені із сталі з порошковим покриттям;
  • інфрачервоне випромінювання – 60%, конвекція – 40%;
  • дозволяють контролювати температуру в приміщенні та самого обігрівача;
  • мають захист в